Uživatel: Host
Přihlásit


Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links


 
Projekty rozvoje OB 2021 Krišpína - 03.03.2021 22:14:53

 
Výkonný výbor Českého svazu orientačních sportů schválil na jednání 2. března 2021 finanční podporu projektů rozvoje OB ve stejné výši jako v předešlém roce. Cílem je připravit podmínky pro akce určené sportovní veřejnosti po uvolnění vládních proti epidemiologických opatření. Untitled 2

VÝUKOVÉ MAPY 2021

V roce 2021 je již po patnácté realizován projekt Výukové mapy pro orientační běh. Hlavním cílem projektu je spolupráce oddílů OB se školami - od zajištění školních závodů až po nábor nových členů, v ideálním případě vytvoření podmínek pro zařazení OB do výuky, a uspořádání orientačních závodů pro veřejnost.

Všechny potřebné informacejsou k dispozice na stránce Komise rozvoje OB v levém menu Výukové mapy / Podmínky projektu (viz Podmínky projektu).


AREÁLY PEVNÝCH KONTROL 2021

Od roku 2008 jsou na více než 40 místech České republiky vybudovány tzv. areály pevných kontrol, které umožňují zájemcům z řad široké veřejnosti vyzkoušet sport zvaný orientační běh. Výhodou těchto areálů je právě skutečnost, že kontrolní stanoviště jsou umístěna v terénu „nastálo“ a jsou tedy připravena k použití kdykoliv. Součástí těchto areálů jsou i vhodná místa, kde si mohou zájemci vyzvednout mapu areálu a sami si tak určit, kdy si vyzkouší své orientační a fyzické schopnosti.

Všechny potřebné informace jsou k dispozici na stránce Komise rozvoje OB v levém menu Areály pevných kontrol

 

KROB Všichni
 

Počet přístupů
Celkem: 466255
Týden: 2881