Uživatel: Host
Přihlásit






Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links






 

Dny orientace v přírodě


Termínová listina
    
TermínMístoOddílNázevKontakt   
12.03.2024 Strunkovice nad Blanicí OPT - Orientační sporty PrachaticeOB pro školu Lukáš Šmahel Detail
05.04.2024 Šumperk KSU - Klub vytrvalostních sportů ŠumperkOrienťák pro ZŠ 8. května Ondřej Jílek Detail
25.04.2024 Jihlava SJI - OK JihlavaDen s OB pro ZŠ E.Rošického Jihlava Michal Prošek Detail
25.04.2024 Sedliště BFM - SKOB Frýdek - Místek3. ročník Slezská brána Vlastimil Mutina Detail
26.04.2024 Dobříš DOR - OK DobříšKrálovství hub s OB pro MŠ a ZŠ v Dobříši Markéta Žižková Detail
10.05.2024 Lutín STE - SK SKI-OB ŠternberkOrienťák pro Sigmundovu střední školu Kristýna Skyvová Detail
10.05.2024 Nový Malín KSU - Klub vytrvalostních sportů ŠumperkOrienťák pro ZŠ Nový Malín Ondřej Jílek Detail
20.05.2024 Třebíč TTR - OOB TřebíčWOW - ZŠ T. G. Masaryka Třebíč Pavlína Cíchová Detail
20.05.2024 Vítkov CHA - OK ChrastavaWOW - ZŠ Chrastava Vítkov Jana Kubátová Detail
20.05.2024 Borová Lada SBL - ZŠ Borová LadaWOW - ZŠ Borová Lada Alena Braunová Detail
21.05.2024 Ostrava MOV - SKOB OstravaWOW - Ostrava Josef Juřeník Detail
21.05.2024 Chrastava CHA - OK ChrastavaWOW - ZŠ Chrastava Jana Kubátová Detail
21.05.2024 Ústí nad Orlicí SHK - OK Slavia Hradec KrálovéWOW - ZŠ Bratří Čapků Ústí n. Orl. Jan Fátor Detail
21.05.2024 Vimperk VIM - Ski klub Šumava VimperkWOW - Vimperk Romana Roučková Detail
21.05.2024 Třešť RUZ - TJ RůženáWOW - Zámecký park v Třešti Hana Polednová Detail
22.05.2024 Liberec VLI - Slávia Liberec orienteeringWOW - Liberec Marie Podrábská Detail
22.05.2024 Hradec Králové SHK - OK Slavia Hradec KrálovéWOW - Šimkovy sady Hradec Králové Josef Kohout Detail
22.05.2024 Olomouc UOL - SOB OlomoucWOW - Olomouc David Smékal Detail
23.05.2024 Rakovník JES - OK RakovníkWOW - DDM Rakovník Milan Bílý Detail
23.05.2024 Chotěboř CTB - SK OB ChotěbořWOW - ZŠ Svobodná škola Chotěboř Eva Voborníková Detail
23.05.2024 Jablonec nad Nisou TJN - TJ Tatran Jablonec nad NisouWOW - Sportovní areál Břízky Martin Janata Detail
25.05.2024 Mladějovice STE - SK SKI-OB ŠternberkWOW - Mladějovice Kristýna Skyvová Detail
25.05.2024 Brno ZBM - SK Brno ŽabovřeskyWOW - Brno Jan Drábek Detail
25.05.2024 Zábřeh ASU - Magnus OrienteeringWOW - Zábřeh Martin Štoudek Detail
28.05.2024 Trutnov LTU - Lokomotiva TrutnovDen orientace v přírodě - ZŠ V Domcích Daniel Hrdinka Detail
30.05.2024 Klatovy SKT - TJ Sokol KlatovyDen orientace pro školy Veronika Náměstková Detail
31.05.2024 Havířov HAV - Orientační běh HavířovOrienťák pro ZŠ Gorkého Zdeněk Jakobi Detail
 

Počet přístupů
Celkem: 466231
Týden: 2867