Uživatel: Host
Přihlásit




Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links
Skip Navigation Links


 

Dny orientace v přírodě


Termínová listina
    
TermínMístoOddílNázevKontakt   
02.01.2022 Lázně Bohdaneč LPU - OK Lokomotiva PardubicePardubický zimní pohár Petr Klimpl Detail
02.01.2022 Lázně Bohdaneč LPU - OK Lokomotiva PardubicePardubický zimní pohár Petr Klimpl Detail
09.01.2022 Pardubice LPU - OK Lokomotiva PardubiceZimní hradubická liga Renata Haasová Detail
15.01.2022 Pod Dubem LPU - OK Lokomotiva PardubicePardubický zimní pohár Petr Klimpl Detail
22.01.2022 Rybitví LPU - OK Lokomotiva PardubicePardubický zimní pohár Petr Klimpl Detail
30.01.2022 Ohrazenice LPU - OK Lokomotiva PardubicePardubický zimní pohár Petr Klimpl Detail
12.02.2022 Veská LPU - OK Lokomotiva PardubicePardubický zimní pohár Petr Klimpl Detail
19.02.2022 Pardubice LPU - OK Lokomotiva PardubicePardubický zimní pohár Petr Klimpl Detail
06.03.2022 Živanice LPU - OK Lokomotiva PardubiceZimní hradubická liga Oldřích Vodička Detail
19.03.2022 Praha Hrdlořezy PGP - Praga PrahaJarní sprint Tomáš Baldrián Detail
20.03.2022 Dobříš DOR - OK DobříšOtvírání studánek Pavel Janda Detail
23.03.2022 Pardubice, Svítkov LPU - OK Lokomotiva PardubiceLiga škol v orientačním běhu – 3. kolo 2021/2022 Lubomír Macháček Detail
27.03.2022 Tůrovec STA - OK StřelkaOtevírání sezóny Tomáš Doležel Detail
06.04.2022 Pardubice, Studánka LPU - OK Lokomotiva PardubiceLiga škol v orientačním běhu – 4. kolo 2021/2022 Lubomír Macháček Detail
14.04.2022 Chotěboř CTB - SK OB ChotěbořVelikonoční kufrování Eva Voborníková Detail
15.04.2022 Sezimovo Ústí STA - OK StřelkaKřížem krážem Tomáš Doležel Detail
23.04.2022 Mníšek pod Brdy DOR - OK DobříšVeletrh sportu pro děti i dospělé Jana Bochenková Detail
24.04.2022 Lom LTP - Lokomotiva TepliceBěháme s mapou a buzolou - 1. závod Miloš Eiselt Detail
11.05.2022 Pardubice LPU - OK Lokomotiva PardubiceWOD - akce pro ZŠ Dubina Petr Klimpl Detail
11.05.2022 Mariánské Lázně MLA - MLOK Mariánské LázněWOD - Světový den OB v Mariánských Lázních Jana Bartošová Detail
11.05.2022 Sedliště BFM - SKOB Frýdek - MístekPřebor škol "Slezské brány" Vlastimil Mutina Detail
11.05.2022 Vrchlabí VRL - OOB TJ Spartak VrchlabíWOD - Světový den OB ve Vrchlabí Pavel Čivrný Detail
11.05.2022 Třebíč TTR - OOB TřebíčWOD - Světový den OB v Třebíči Lenka Palátová Detail
11.05.2022 Dobříš DOR - OK DobříšWOD - Světový den OB v Dobříši okdobris@seznam.cz Detail
11.05.2022 Praha - Roztyly KAM - OK KameniceWOD - 1. závod Žaket PPŽ Přemysl Prášek Detail
11.05.2022 Teplice LTP - Lokomotiva TepliceWOD - Světový den OB v Teplicích Miloš Eiselt Detail
12.05.2022 Rakovník JES - OK RakovníkWOD - Světový den OB v Rakovníku Milan Bílý Detail
12.05.2022 Chotěboř CTB - SK OB ChotěbořWOD - Světový den OB v Chotěboři Eva Voborníková Detail
12.05.2022 Jablonec nad Nisou TJN - TJ Tatran Jablonec nad NisouWOD - Světový den OB v Jablonci n. Nisou Martin Janata Detail
12.05.2022 Praha SSP - SK Stopa PrahaWOD - Hrnčířské louky Zdeněk Koč Detail
12.05.2022 Rychnov nad Kněžnou SRK - SOOB Spartak Rychnov nad KněžnouWOD - Světový den v Rychnově nad Kněžnou Milena Lockerová Detail
12.05.2022 Tábor KTA - SK Kotnov TáborWOD - 1. závod Dětské ligy Táborska info@skkotnovtabor.cz Detail
13.05.2022 Jičín SJC - Sportcentrum JičínWOD - Světový den OB v Jičíně Jan Mrázek Detail
15.05.2022 Tábor - Hlinice STA - OK StřelkaWOD - Za humny Tomáš Doležel Detail
16.05.2022 Šternberk STE - SK SKI-OB ŠternberkWOD - Světový den OB ve Šternberku Kristýna Skyvová Detail
17.05.2022 Klatovy EKP - VŠTJ Ekonom PrahaWOD - Světový den OB v Klatovech Veronika Náměstková Detail
17.05.2022 Zábřeh ASU - Magnus OrienteeringWOD - závod pro ZŠ B. Němcové Martin Štoudek Detail
17.05.2022 Turnov TUR - OOB TJ TurnovWOD - Světový den OB v Turnově Jindřich Kořínek Detail
17.05.2022 Chrastava CHA - OK ChrastavaWOD - Světový den v Chrastavě Eva Kašková Detail
17.05.2022 Miroslav MMI - MiroslavWOD - Světový den OB v Miroslavi Aleš Bednařík Detail
18.05.2022 Praha - Kbely EKP - VŠTJ Ekonom Praha2. závod Žaket PPŽ Jana Zurynková Detail
21.05.2022 Lysá nad Labem KDZ - Klub dobré zprávy Lysá nad LabemOrienťák Marika Benešová Detail
25.05.2022 Praha - Lehovec PGP - Praga Praha3. závod Žaket PPŽ Štěpán Kožina Detail
01.06.2022 Praha - Troja TJP - OOB TJ Sokol Troja4. závod Žaket PPŽ Ota Kraus Detail
02.06.2022 Zábřeh ASU - Magnus OrienteeringZábřežské hry Martin Štoudek Detail
04.06.2022 Tábor KTA - SK Kotnov Tábor2 závod Dětské ligy Táborska info@skkotnovtabor.cz Detail
08.06.2022 Praha - Vypich DKP - Oddíl OB Kotlářka 5. závod Žaket PPŽ Přemysl Novák Detail
10.06.2022 Jičín SJC - Sportcentrum JičínOrienťák pro MŠ Fugnerova Jan Mrázek Detail
20.06.2022 Zábřeh ASU - Magnus OrienteeringZávod pro ZŠ Severovýchod Martin Štoudek Detail
21.06.2022 Lučany nad Nisou VLI - Slávia Liberec orienteeringPřebor ZŠ Lučany Marie Podrábská Detail
24.06.2022 Poděbrady PDY - Běhej PoděbradyPohár škol - Poděbrady 2022 Jaroslav Plachý Detail
31.08.2022 Libice nad Doubravou CTB - SK OB ChotěbořLoučení s prázdninami Eva Voborníková Detail
 

Počet přístupů
Celkem: 221331
Týden: 2590