Uživatel: Host
Přihlásit






Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links






 

Termínová listina


Pro školní rok 2023/2024 jsou stanoveny tyto termíny:

Republikové finále - 12.06.2024 – ZBM (SK Brno Žabovřesky)
Krajské kolo - do 28.05.2024
Okresní kolo - do 30.04.2024
Republikové finále
TermínMístoOddílKontakt   
12.06.2024BrnoZBM - SK Brno Žabovřesky Jan Fiala Detail
Krajská kola
KrajTermínMístoOddílKontakt   
Praha15.05.2024PrahaK01 - Pražský krajský svaz ČSOS Jarmila Němečková Detail
Středočeský15.05.2024Kralupy nad VltavouKPY - SOOB TJ Sokol Kralupy nad Vltavou Markéta Berná Detail
Jihočeský15.05.2024TáborSTA - OK Střelka Tomáš Doležel Detail
Pardubický15.05.2024PardubiceLPU - OK Lokomotiva Pardubice Kamil Pipek Detail
Královéhradecký22.05.2024Hradec KrálovéSHK - OK Slavia Hradec Králové Josef Kohout Detail
Ústecký22.05.2024ProboštovLTP - Lokomotiva Teplice Michal Žejdlík Detail
Liberecký05.06.2024Jablonec nad NisouJJN - Team Jizerky Magda Rýdlová Detail
Karlovarský15.05.2024OstrovONO - SKOB Ostrov Monika Lisá Detail
Plzeňský24.04.2024PlzeňVPM - KOS Slavia VŠ Plzeň Lenka Hasmanová Detail
Vysočina24.05.2024SobíňovCTB - SK OB Chotěboř Eva Voborníková Detail
Jihomoravský10.05.2024BrnoPBM - TJ Spartak 1. Brněnská Libor Zřídkaveselý Detail
Olomoucký22.05.2024OlomooucUOL - SOB Olomouc Jindřích Smička Detail
Zlínský15.05.2024Kostelec u HolešovaHLV - KČT-OB Holešov Antonín Peška Detail
Moravskoslezský28.05.2024TřinecTRI - TJ TŽ Třinec Jana Bruková Detail
Okresní kola
OkresTermínMístoOddílKontakt   
Brno16.04.2024BrnoPBM - TJ Spartak 1. Brněnská Libor Zřídkaveselý Detail
Hradec Králové17.04.2024Hradec KrálovéSHK - OK Slavia Hradec Králové Josef Kohout Detail
Chrudim19.04.2024ChrastCHT - SK Chrast Kateřina Matrasová Detail
Karviná18.04.2024HavířovHAV - Orientační běh Havířov Zdeněk Jakobi Detail
Prachatice13.11.2023PrachaticeOPT - Orientační sporty Prachatice Lukáš Šmahel Detail
Semily18.04.2024TurnovTUR - OOB TJ Turnov Jindřich Kořínek Detail
Sokolov24.04.2024SokolovBSO - KOB Baník Sokolov Karel Rambousek Detail
Šumperk25.10.2023ŠumperkSSU - SK Severka Šumperk severka@razdva.cz Detail
Šumperk18.04.2024ZábřehASU - Magnus Orienteering Martin Štoudek Detail
Ústí nad Labem23.04.2024Ústí nad LabemKUL - KOB Ústí nad Labem Daniel Jareš Detail
Žďár nad Sázavou24.04.2024Žďár nad SázavouPZR - SKP Žďár nad Sázavou Alena Rosecká Detail
Ostatní kola
TermínMístoOddílNázevKontakt   
20.09.2023PardubiceLPU - OK Lokomotiva Pardubice1. kolo XXXXXIV. ročník Ligy škol Lubomír Macháček Detail
20.09.2023Hradec KrálovéSHK - OK Slavia Hradec KrálovéLiga hradeckých škol Josef Kohout Detail
04.10.2023PardubiceLPU - OK Lokomotiva Pardubice2. kolo XXXXXIV. ročník Ligy škol Lubomír Macháček Detail
11.10.2023Hradec KrálovéSHK - OK Slavia Hradec KrálovéLiga hradeckých škol Josef Kohout Detail
29.03.2024PardubiceLPU - OK Lokomotiva PardubiceLiga pardubických škol Lubomír Macháček Detail
10.04.2024PardubiceLPU - OK Lokomotiva PardubiceLiga pardubických škol Lubomír Macháček Detail
 

Počet přístupů
Celkem: 450365
Týden: 1754