Uživatel: Host
Přihlásit




Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links
Skip Navigation Links


 
Výukové mapy
StavNázevOddilPřihláškaNáhledPopis
2021.09Smetanka 2021 CTB - SK OB Chotěboř 30.09.2021 Chotěboř
2021.09Buttulka 2021 CTB - SK OB Chotěboř 30.09.2021 Chotěboř
2021.08Foto Šternberk 2021 STE - SK SKI-OB Šternberk 30.09.2021 Šternberk
2021.07Havlíčkovy sady KAM - OK Kamenice 30.09.2021 Praha 2
2021.07Kunratické parky SSP - SK Stopa Praha 30.09.2021 Praha 4
2021.07Kunratické studánky SSP - SK Stopa Praha 30.09.2021 Praha 4
2021.06Bělský les - APK MOV - SKOB Ostrava 30.09.2021 Ostrava
2021.05Podzámčí MKP - SK GORDIC Praha Kačerov 30.09.2021 Praha 4
2021.05Habrovka sever MKP - SK GORDIC Praha Kačerov 30.09.2021 Praha 4
2021.05ZŠ Ostrava-Svinov MOV - SKOB Ostrava 30.09.2021 Ostrava
2021.04Osmička-park BFM - SKOB Frýdek - Místek 30.09.2021 Frýdek-Místek
2021.04Hukvaldy-škola BFM - SKOB Frýdek - Místek 30.09.2021 Hukvaldy
2021.04Kiosk APK STE - SK SKI-OB Šternberk 30.09.2021 Šternberk
2021.01Útlý les SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30.09.2021 Dlouhá Ves u Rychnova nad Kněžnou
09.2021Gymnázium Kavalírka SZP - TJ Slovan Praha Zdravotník 30.09.2021 Praha 5
 ZŠ Boženy Němcové ASU - Magnus Orienteering 30.09.2021 Martin Štoudek, Zábřeh, areál ZŠ Boženy Němcové
 ZŠ Severovýchod ASU - Magnus Orienteering 30.09.2021 Martin Štoudek; Zábřeh, areál ZŠ Severovýchod
 ZŠ Školská ASU - Magnus Orienteering 30.09.2021 Martin Štoudek; Zábřeh, areál ZŠ Školská
 Faunapark Frýdek - APK BFM - SKOB Frýdek - Místek 30.09.2021 Vlastimil Mutina; Frýdek-Místek, nový APK
 Přílepy HLV - KČT-OB Holešov 30.09.2021 Antonín Peška; Přílepy, okolí zámku
 Fitness stezka Rokytka KAM - OK Kamenice 30.09.2021 Přemysl Prášek; Praha 9 Vysočany, park Zahrádky
 Geologická zahrada KAM - OK Kamenice 30.09.2021 Přemysl Prášek; Praha - Dolní Počernice, okolí rybníku Pískovna
 Dolnopočernický zámek KAM - OK Kamenice 30.09.2021 Přemysl Prášek; Praha - Dolní Počernice, zámecký park
 Běchovický lesopark KAM - OK Kamenice 30.09.2021 Přemysl Prášek; Praha - Běchovice, lesopark Vinice
 U Čeňků KVP - SKV Praha 30.09.2021 Jana Kosťová; Praha 9 - Černý Most, park U Čeňků
 Central park 2021 KVP - SKV Praha 30.09.2021 Jana Kosťová; Praha 11 - Chodov, revize mapy
 Kačina LME - SK Los Mělník 30.09.2021 Mšeno; Mirek Šimek - areál pevných kontrol
 Fakulta MOV - SKOB Ostrava 30.09.2021 Tomáš Vavřík; Ostrava-Zábřeh, okolí Lékařské fakulty Ostravské univerzity
 Lošánky SSP - SK Stopa Praha 30.09.2021 Zdeněk Koč; část obce Lošany
 Arboretum Roudnice STH - SK Studenec 30.09.2021 Petr Junek; Roudnice v Krkonoších, rekreační oblast
 ZŠ Vimperk VIM - Ski klub Šumava Vimperk 30.09.2021 Romana Roučková; Vimperk - areál základní školy
2021.05Heroldovy sady KAM - OK Kamenice 15.05.2021 Praha 10
2021.05Habrovka MKP - SK GORDIC Praha Kačerov 15.05.2021 Praha 4
2021.05Za Pavilonem SJC - Sportcentrum Jičín 15.05.2021 Praha Dubeč
2021.05Panská zahrada SJC - Sportcentrum Jičín 15.05.2021 Praha Dubeč
2021.04Klatovská Hůrka EKP - VŠTJ Ekonom Praha 15.05.2021 Klatovy
2021.04Holešov - Americký park HLV - KČT-OB Holešov 15.05.2021 Holešov - APK
2021.04Hutecký les STA - OK Střelka 15.05.2021 Tábor-Zárybečná Lhota
2021.03Mercandinovy sady EKP - VŠTJ Ekonom Praha 15.05.2021 Klatovy
 Držovský háj JPV - SK Prostějov 15.05.2021 Dušan Vystavěl; Prostějov-Držovice, příměstský les
 Zástavy STA - OK Střelka 15.05.2021 Tomáš Doležel; Tábor-Měřice, revize mapy po těžbě
2021.03Cihelňák OSN - SK OS Nové Město na Moravě 31.03.2021 Nové Město na Moravě
2021.03U kina PZR - SKP Žďár nad Sázavou 31.03.2021 Žďár nad Sázavou
2021.03AZ centrum PZR - SKP Žďár nad Sázavou 31.03.2021 Žďár nad Sázavou
2021.02Ryšánka MKP - SK GORDIC Praha Kačerov 31.03.2021 Praha 4
 Hamrák PGP - Praga Praha 01.01.2021 Jan Drbal; Praha Chodovec, mapa pro ZŠ Na Chodovci
 Bystřice - Bystrzyca TRI - TJ TŽ Třinec 01.01.2021 Rostislav Navrátil; centrum obce Bystřice (areály škol, školek, domu důchodců, fotbalový stadion, dětská hřiště ...), okresní Přebor škol
2020.11MŠ Luhačovice XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2020 Luhačovice
2020.10Baška - kemp BFM - SKOB Frýdek - Místek 10.09.2020 Frýdek-Místek
2020.10Vápenný vrch STA - OK Střelka 10.09.2020 Chotýšany
2020.10ZŠ Chotýšany STA - OK Střelka 10.09.2020 Chotýšany
2020.10ZŠ Pod Marjánkou XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2020 Praha 6
2020.10Pod Turnovskou ZKP - Ztracené kobylky 10.09.2020 Příchovice
2020.09Park V. Fialy CTB - SK OB Chotěboř 10.09.2020 Chotěboř
2020.09 ZOO Ústí nad Labem K06 - Ústecký krajský svaz ČSOS 10.09.2020 Ústí nad Labem
2020.09Škola Braník MKP - SK GORDIC Praha Kačerov 10.09.2020 Praha 4
2020.09Starotáborský les VTA - vebr-sport 10.09.2020 Sezimova Ústí
2020.09Maršáček VTA - vebr-sport 10.09.2020 Planá nad Lužnicí
2020.09ZŠ Járy Cimrmana XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2020 Praha Lysolaje
2020.09Park Housle XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2020 Praha Lysolaje
2020.08ZŠ Hrubína HAV - SKOB Baník Havířov 10.09.2020 Havířov
2020.08ZŠ Těrlicko HAV - SKOB Baník Havířov 10.09.2020 Těrlicko
2020.08Houšťka OLP - PSK Olymp Praha 10.09.2020 Stará Boleslav
2020.08Dobeška SSP - SK Stopa Praha 10.09.2020 Praha 4
2020.08Čáp VTA - vebr-sport 10.09.2020 Tučapy
2020.07Faunapark ve Frýdku BFM - SKOB Frýdek - Místek 10.09.2020 Frýdek-Místek
2020.07Sedliště - potůčky BFM - SKOB Frýdek - Místek 10.09.2020 Sedliště
2020.07Sedliště - škola BFM - SKOB Frýdek - Místek 10.09.2020 Sedliště
2020.01Vojanovy sady XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2020 Praha 1
2020.05Baška - škola BFM - SKOB Frýdek - Místek 30.04.2020 Frýdek-Místek
2020.05Hájek u Frýdku BFM - SKOB Frýdek - Místek 30.04.2020 Frýdek-Místek
2020.05ZŠ Edisonova RUM - ZOOB Rumburk 30.04.2020 Varnsdorf
2020.05Výcvikové středisko Ovčín XXX - Český svaz orientačních sportů 30.04.2020 Stráž nad Nežárkou
2020.04Varnsdorf - Edisonova RUM - ZOOB Rumburk 30.04.2020 Varnsdorf
2020.04Slza XXX - Český svaz orientačních sportů 30.04.2020 Stráž nad Nežárkou
2020.04Turek XXX - Český svaz orientačních sportů 30.04.2020 Stráž nad Nežárkou
2020.03Lošany MKP - SK GORDIC Praha Kačerov 30.04.2020 Lošany
2020.03Chodovská tvrz SJC - Sportcentrum Jičín 15.03.2020 Praha
2020.01ZŠ Na Líše VSP - USK Praha 15.03.2020 Praha 4
2020.01Na Cikorce VSP - USK Praha 15.03.2020 Praha
2019.12Bažantnice APK SJC - Sportcentrum Jičín 15.03.2020 Lázně Bělohrad
2019.12ZŠ Třebívlice XXX - Český svaz orientačních sportů 15.03.2020 Třebívlice
2019.09Most - areál Benedikt XXX - Český svaz orientačních sportů 15.03.2020 Most
2019.08Sportpark Liberec XXX - Český svaz orientačních sportů 15.03.2020 Liberec
2019.05Pozlovice XXX - Český svaz orientačních sportů 15.03.2020 Pozlovice
2019.02Řetechov XXX - Český svaz orientačních sportů 15.03.2020 Luhačovice
2018.06ZŠ Luhačovice XXX - Český svaz orientačních sportů 15.03.2020 Luhačovice
2019.12Kamýk - U Ríši VSP - USK Praha 10.09.2019 Praha
2019.09Zámek STA - OK Střelka 10.09.2019 Radenín
2019.09Pod kostelem STA - OK Střelka 10.09.2019 Chotoviny
2019.09Zdiby VSP - USK Praha 10.09.2019 Zdiby
2019.09Starotáborský les VTA - vebr-sport 10.09.2019 Sezimovo Ústí
2019.08Sportovní areál Braník MKP - SK GORDIC Praha Kačerov 10.09.2019 Praha
2019.08Kostelec nad Černými lesy SSP - SK Stopa Praha 10.09.2019 Kostelec nad Černými lesy
2019.08ZŠ Lomnice XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2019 Lomnice u Sokolova
2019.08V Liboháji XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2019 Polička
2019.07Slavičín LCE - TJ Slovan Luhačovice 10.09.2019 Slavičín
2019.07Vlčnov - škola LCE - TJ Slovan Luhačovice 10.09.2019 Vlčnov
2019.06Uherský Brod - sídliště LCE - TJ Slovan Luhačovice 10.09.2019 Uherský Brod
2019.05Malý Kosíř JPV - SK Prostějov 10.09.2019 Slatinice
2019.05Malenovice K13 - Zlínský krajský svaz ČSOS 10.09.2019 Malenovice
2019.04Smržovka XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2019 Smržovka
2019.04Ekocentrum Oldřichov v Hájích XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2019 Oldřichov v Hájích
2019.03ZŠ Vojanova Děčín XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2019 Děčín
2018.10ZŠ Ještědská Liberec XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2019 Liberec
 Karlov - penzion Eden XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2019 Karlov pod Pradědem
2019.06Sady FM 2019 BFM - SKOB Frýdek - Místek 30.04.2019 Frýdek-Místek
2019.06U Tondy XXX - Český svaz orientačních sportů 30.04.2019 Praha 6
2019.05Na Výsluní ASU - Magnus Orienteering 30.04.2019 Zábřeh na Moravě
2019.05Jižní promenáda PDY - Běhej Poděbrady 30.04.2019 Poděbrady
2019.04ZŠ Buzulucká K06 - Ústecký krajský svaz ČSOS 30.04.2019 Teplice
2019.04Konice - škola KON - KOB Konice 30.04.2019 Konice
2019.04DVuČB PCB - SKP České Budějovice 30.04.2019 Dobrá Voda u Českých Budějovic
2019.04Stromovka - sprint VCB - TJ OB České Budějovice 30.04.2019 České Budějovice
2019.04Pintovka 2019 - DO VTA - vebr-sport 30.04.2019 Tábor
2019.04Pelhřimov Městské sady XXX - Český svaz orientačních sportů 30.04.2019 Pelhřimov
2019.04Pelhřimov ZŠ Na Pražské XXX - Český svaz orientačních sportů 30.04.2019 Pelhřimov
2019.03Nová Ves u Chotěboře CTB - SK OB Chotěboř 15.03.2019 Nová Ves u Chotěboře
2019.03Hrom - Oprám LTP - Lokomotiva Teplice 15.03.2019 Hrob
2019.03Kutná Hora - Gymnázium J. Ortena XXX - Český svaz orientačních sportů 15.03.2019 Kutná Hora
2018.11Příbram - Svatá hora APK API - OK Andante Písek 10.09.2018 Příbram
2018.11ZŠ Rokytnice n. J. XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2018 Rokytnice nad Jizerou
2018.113. ZŠ nám. Svobody XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2018 Šternberk
2018.10Srdce KAM - OK Kamenice 10.09.2018 Praha
2018.10ZŠ Sluneční SSU - SK Severka Šumperk 10.09.2018 Šumperk
2018.09Hradby CTB - SK OB Chotěboř 10.09.2018 Chotěboř
2018.09Lipnické podhradí JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.09.2018 Lipnice nad Sázavou
2018.09Park Ivana Jilemnického KAM - OK Kamenice 10.09.2018 Praha
2018.09Thomayerovy Sady KAM - OK Kamenice 10.09.2018 Praha
2018.09Nymburk nádraží MKP - SK GORDIC Praha Kačerov 10.09.2018 Nymburk
2018.09Bažantnice SJC - Sportcentrum Jičín 10.09.2018 Jičín
2018.09Sídliště Prosek TAP - KOB Tretra Praha 10.09.2018 Praha
2018.08Jezerka KAM - OK Kamenice 10.09.2018 Praha
2018.08Tyršův Vrch KAM - OK Kamenice 10.09.2018 Praha
2018.08Bělský les - APK MOV - SKOB Ostrava 10.09.2018 Ostrava
2018.08Sportovní centrum Nymburk SSP - SK Stopa Praha 10.09.2018 Nymburk
2018.08Prosecké skály TAP - KOB Tretra Praha 10.09.2018 Praha
2018.08Folimanka VSP - USK Praha 10.09.2018 Praha
2018.08Masarykova ZŠ Polička XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2018 Polička
2018.07Pržno BFM - SKOB Frýdek - Místek 10.09.2018 Pržno
2018.07FTVS XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2018 Praha
2018.06Na Špici LPU - OK Lokomotiva Pardubice 10.09.2018 Pardubice
2018.06Zámek LPU - OK Lokomotiva Pardubice 10.09.2018 Pardubice
2018.05ZOO Liberec - APK VLI - Slávia Liberec orienteering 10.09.2018 Liberec
2018.04Lesní koupaliště APK VLI - Slávia Liberec orienteering 10.09.2018 Liberec
2018.06ZŠ Újezd TAP - KOB Tretra Praha 30.04.2018 Praha
2018.05Hostibejk KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy nad Vltavou 30.04.2018 Kralupy nad Vltavou
2018.05Lutovník KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy nad Vltavou 30.04.2018 Kralupy nad Vltavou
2018.05Károv ZVO - OB SK Zvole 30.04.2018 Zálepy, Dolní Břežany
2018.04Horizont BBM - BETA URSUS Orienteering 30.04.2018 Ivančice
2018.04Náměstí Jiřího z Lobkovic KAM - OK Kamenice 30.04.2018 Praha
2018.04Libeňský plynojem KAM - OK Kamenice 30.04.2018 Praha
2018.04Pod Korábem KAM - OK Kamenice 30.04.2018 Praha
2018.04Homole KTA - SK Kotnov Tábor 30.04.2018 Tábor
2018.04Decathlon OOL - SK Haná orienteering 30.04.2018 Olomouc
2018.04Vojnice OOL - SK Haná orienteering 30.04.2018 Vojnice
2018.04Pustý mlýn OSN - SK OS Nové Město na Moravě 30.04.2018 Nové Město na Moravě
2018.04Hradecký kopeček SOB - SOBSA 30.04.2018 Oplany
2018.04Úžlabí STA - OK Střelka 30.04.2018 Chýnov
2018.04ZŠ Choustník STA - OK Střelka 30.04.2018 Choustník
2018.04Šetřilovsko 2018 APK TUV - SOK TJ Turnov 30.04.2018 Turnov
2018.04Horka nad Moravou - Sluňákov UOL - SOB Olomouc 30.04.2018 Horka nad Moravou
2018.04Horka nad Moravou UOL - SOB Olomouc 30.04.2018 Horka nad Moravou
2018.04Sluňakov UOL - SOB Olomouc 30.04.2018 Horka nad Moravou
2018.04Piknusek ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.04.2018 Moravec u Křižanova
2018.04Olšovec ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.04.2018 Jedovnice
2018.03Maršáček VTA - vebr-sport 30.04.2018 Planá nad Lužnicí
2018.03Kozí Hrádek VTA - vebr-sport 30.04.2018 Sezimovo Ústí
2018.03Komora VTA - vebr-sport 30.04.2018 Sezimovo Ústí
2017.09Mysločovice K13 - Zlínský krajský svaz ČSOS 30.04.2018 Mysločovice
2017.09Park Přátelství KAM - OK Kamenice 30.04.2018 Praha
2014.05Prostějov - Želizka JPV - SK Prostějov 30.04.2018 Prostějov
2018.04ZŠ Kapitana Jasioka HAV - SKOB Baník Havířov 15.03.2018 Havířov
2018.03U bazénu PZR - SKP Žďár nad Sázavou 15.03.2018 Žďár nad Sázavou
2018.03Slezská plovárna SHK - OK Slavia Hradec Králové 15.03.2018 Hradec Králové
2018.03Nové Město SJC - Sportcentrum Jičín 15.03.2018 Jičín
2018.01Kohoutovice APK ZBM - SK Žabovřesky Brno 15.03.2018 Brno
2017.12Rosnička APK ZBM - SK Žabovřesky Brno 15.03.2018 Brno
2017.12Soběšice APK ZBM - SK Žabovřesky Brno 15.03.2018 Brno
2017.11Medlov KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15.03.2018 Medlov
2017.11Harcovské koleje TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10.09.2017 Liberec
2017.11Brandýs nad Labem - zámek XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2017 Brandýs nad Labem
2017.11Brandýs nad Labem - Ostrůvek XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2017 Brandýs nad Labem
2017.10Lesní škola MOV - SKOB Ostrava 10.09.2017 Ostrava
2017.10Jáchymov - Čimicky vrch LOB SSP - SK Stopa Praha 10.09.2017 Jáchymov-Mariánská
2017.09MM DKL - KOB Kladno 10.09.2017 Kladno
2017.09Staré Vysočany KAM - OK Kamenice 10.09.2017 Praha
2017.09Zajíčkovy doly KUO - KOB Ústí nad Orlicí 10.09.2017 Ústí nad Orlicí
2017.09U Huberta SSU - SK Severka Šumperk 10.09.2017 Šumperk
2017.08Stadion II CTB - SK OB Chotěboř 10.09.2017 Chotěboř
2017.08Anglický park DOR - OK Dobříš 10.09.2017 Dobříš
2017.08Klíčovský park KAM - OK Kamenice 10.09.2017 Praha
2017.08Bezručovy Sady KAM - OK Kamenice 10.09.2017 Praha
2017.08Čechovo náměstí KAM - OK Kamenice 10.09.2017 Praha
2017.08Háje KAM - OK Kamenice 10.09.2017 Praha
2017.08Červený vrch jih SOB - SOBSA 10.09.2017 Oplany
2017.08Zálabí XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2017 Nymburk
2017.08Za Březovou ZVO - OB SK Zvole 10.09.2017 Březová
2017.07Višňovka BFM - SKOB Frýdek - Místek 10.09.2017 Vyšní Lhoty
2017.07Paraple KVP - SKV Praha 10.09.2017 Praha
2017.07Nad Úžlabinou KVP - SKV Praha 10.09.2017 Praha
2017.06Jáchymov APK SSP - SK Stopa Praha 10.09.2017 Jáchymov
2017.06Řečkovice jih ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2017 Brno
2017.05Jiřetín pod Jedlovou RUM - ZOOB Rumburk 10.09.2017 Jiřetín pod Jedlovou
2017.04Červený vrch SOB - SOBSA 10.09.2017 Oplany
2017.04Kraví hora ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2017 Brno
2017.04Brno ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2017 Brno
2017.02Lužánky ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2017 Brno
2017.02Kamenka 2017 ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2017 Libor Zřídkaveselý; Brno
2017.01Lískovec ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2017 Brno
2017.01Divišova čtvrť ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2017 Brno
2016.11Štramberk MOV - SKOB Ostrava 10.09.2017 Štramberk
2016.10Klimkovice MOV - SKOB Ostrava 10.09.2017 Klimkovice
2016.08Fakultka MOV - SKOB Ostrava 10.09.2017 Ostrava
2017.05Teplice nad Bečvou 2017 JPV - SK Prostějov 30.04.2017 Lázně Teplice nad Bečvou
2017.05Velký Kosíř 2017 JPV - SK Prostějov 30.04.2017 Čechy pod Kosířem
2017.05Hostibejk KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy nad Vltavou 30.04.2017 Kralupy nad Vltavou
2017.05Kiosk APK STE - SK SKI-OB Šternberk 30.04.2017 Šternberk
2017.04Sletiště DKL - KOB Kladno 30.04.2017 Kladno
2017.04Majdalena DOR - OK Dobříš 30.04.2017 Majdalena (Chlum u Třeboně)
2017.04ZŠ Trojanovice HAV - SKOB Baník Havířov 30.04.2017 Trojanovice
2017.04Chrastava sever CHA - OK Chrastava 30.04.2017 Chrastava
2017.04Hloučela Abrahámek - WOD JPV - SK Prostějov 30.04.2017 Prostějov
2017.04ZŠ Bystřany K06 - Ústecký krajský svaz ČSOS 30.04.2017 Bystřany
2017.04Parukářka KAM - OK Kamenice 30.04.2017 Praha
2017.04Balabenka KAM - OK Kamenice 30.04.2017 Praha
2017.04Podvinný mlýn 2017 KAM - OK Kamenice 30.04.2017 Praha
2017.04BIOS LME - SK Los Mělník 30.04.2017 Mělník
2017.04Osika - Klášter PVP - VSS Přírodověda Praha 30.04.2017 Albeř
2017.04Klafar PZR - SKP Žďár nad Sázavou 30.04.2017 Žďár nad Sazavou
2017.04Jezero Sadská SCP - OK Sparta Praha 30.04.2017 Sadská
2017.04Lišný - Suchá louka STH - SK Studenec 30.04.2017 Studenec
2017.04Keltský park ZVO - OB SK Zvole 30.04.2017 Dolní Břežany
2017.03Nový Knín - Pod Borem DOR - OK Dobříš 30.04.2017 Nový Knín
2017.03Juniorcamp Živohošť DOR - OK Dobříš 30.04.2017 Nová Živohošť
2017.03Čermákovy sady JES - OK Rakovník 30.04.2017 Rakovník
2017.03Zástavy KTA - SK Kotnov Tábor 30.04.2017 Tábor
2017.03Jaroslav 2017 LTP - Lokomotiva Teplice 30.04.2017 Teplice
2017.03Třešňovka MLA - MLOK Mariánské Lázně 30.04.2017 Mariánské Lázně
2017.03Nad Motolem VSP - USK Praha 30.04.2017 Praha
2017.02Stříbrná Lhota DOR - OK Dobříš 30.04.2017 Mníšek pod Brdy
2015.06Libosad SJC - Sportcentrum Jičín 30.04.2017 Jičín
2017.03Psychiatrická nemocnice Opava AOP - Orientační běh Opava 15.03.2017 Opava
2017.03Křemže - škola KRE - TJ Sokol Křemže 15.03.2017 Křemže
2017.03Křemže KRE - TJ Sokol Křemže 15.03.2017 Křemže
2017.03Kozí Hrádek VTA - vebr-sport 15.03.2017 Sezimovo Ústí
2017.02Železnice SJC - Sportcentrum Jičín 15.03.2017 Železnice
2017.02Valcha SJC - Sportcentrum Jičín 15.03.2017 Jičín
2016.08Hertice AOP - Orientační běh Opava 15.03.2017 Hertice
2016.08Pivovar AOP - Orientační běh Opava 15.03.2017 Zlatníky
2016.08Rumburk Šmilovského RUM - ZOOB Rumburk 15.03.2017 Rumburk
2016.04Zámek Hradec APK AOP - Orientační běh Opava 15.03.2017 Hradec nad Moravicí
2016.11Svatý Kopeček APK OOL - SK Haná orienteering 30.09.2016 Svatý Kopeček
2016.11Cakov OOL - SK Haná orienteering 30.09.2016 Cakov (Vilémov)
2016.11Těšetice - škola STE - SK SKI-OB Šternberk 30.09.2016 Těšetice
2016.11Park - Tyršovy sady STE - SK SKI-OB Šternberk 30.09.2016 Šternberk
2016.09Libice nad Doubravou CTB - SK OB Chotěboř 30.09.2016 Libice nad Doubravou
2016.09Miloše Šolleho KAM - OK Kamenice 30.09.2016 Kouřim
2016.09Tyršův stadion SSU - SK Severka Šumperk 30.09.2016 Šumperk
2016.09Starotáborský les VTA - vebr-sport 30.09.2016 Sezimovo Ústí
2016.09Nový Lískovec ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2016 Brno
2016.08Kouřim KAM - OK Kamenice 30.09.2016 Kouřim
2016.07Nová Živohošť DOR - OK Dobříš 30.09.2016 Nová Živohošť
2016.06Baška-přehrada BFM - SKOB Frýdek - Místek 30.09.2016 Frýdek-Místek
2016.06Lázně Poděbrady KAM - OK Kamenice 30.09.2016 Poděbrady
2016.06Jižní promenáda KAM - OK Kamenice 30.09.2016 Poděbrady
2016.06Kostelní Předměstí PDY - Běhej Poděbrady 30.09.2016 Poděbrady
2016.04Válečná stráň APK VRB - SK při Gymnáziu Vrbno pod Pradědem 30.09.2016 Vrbno pod Pradědem
2016.04Královo Pole ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2016 Brno
2016.03Žabovřesky – sever ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2016 Brno
2016.02Lutín JPV - SK Prostějov 30.09.2016 Lutín
2016.02Hněvotín JPV - SK Prostějov 30.09.2016 Hněvotín
2016.02Velký Týnec JPV - SK Prostějov 30.09.2016 Velký Týnec
2016.02Řečkovice 2016 ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2016 Brno
2016.01Kohoutovice - aquapark ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2016 Brno
2015.12Cacovický ostrov ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2016 Brno
2016.06Machův mlýn KRL - Kometa Kralovice 30.04.2016 RZ Machův mlýn (Chříč, okres Plzeň-sever)
2016.06Ostrava centrum MOV - SKOB Ostrava 30.04.2016 Ostrava
2016.06Výukový areál Bělský les MOV - SKOB Ostrava 30.04.2016 Ostrava
2016.06Dubovice APK SJH - SJH Jindřichův Hradec 30.04.2016 Příbraz
2016.06ZŠ Hlubočky - Mariánské Údolí STE - SK SKI-OB Šternberk 30.04.2016 Hlubočky - Mariánské Údolí
2016.06Lipno APK XXX - Český svaz orientačních sportů 30.04.2016 Lipno nad Vltavou
2016.06Marta APK XXX - Český svaz orientačních sportů 30.04.2016 Frymburk
2016.05Hedvika AOP - Orientační běh Opava 30.04.2016 Opava
2016.05ZŠ U Roháčových kasáren PVP - VSS Přírodověda Praha 30.04.2016 Praha
2016.05ZŠ Pastviny 70 TBM - KOS TJ Tesla Brno 30.04.2016 Brno
2016.05Borová Lada - ZŠ VCB - TJ OB České Budějovice 30.04.2016 Borová Lada
2016.05Borová Lada VCB - TJ OB České Budějovice 30.04.2016 Borová Lada
2016.04Zámek Hradec APK AOP - Orientační běh Opava 30.04.2016 Hradec nad Moravicí
2016.04F.-Místek - Osmička BFM - SKOB Frýdek - Místek 30.04.2016 Frýdek-Místek
2016.04Stará Ovčárna BSO - KOB Baník Sokolov 30.04.2016 Sokolov
2016.04Hostivický prales HCE - TJ Hostivice 30.04.2016 Hostivice
2016.04Husovo náměstí HCE - TJ Hostivice 30.04.2016 Hostivice
2016.04Holešov - Americký park (APK) HLV - KČT-OB Holešov 30.04.2016 Holešov
2016.04Kokory 2016 JPV - SK Prostějov 30.04.2016 Kokory
2016.04Prostějov - Kolářovy sady JPV - SK Prostějov 30.04.2016 Prostějov
2016.04Prostějov - Smetanovy sady JPV - SK Prostějov 30.04.2016 Prostějov (fotomapa)
2016.04Lobeček 2016 KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy nad Vltavou 30.04.2016 Kralupy nad Vltavou
2016.04Drncálky KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy nad Vltavou 30.04.2016 Kralypy nad Vltavou
2016.04Svobodský les OOP - TJ Opava 30.04.2016 Štěpánkovice
2016.04Plumlovské hvozdy 2016 PLU - TJ Sokol Plumlov 30.04.2016 Plumlov
2016.04ZŠ Bělkovice-Laštany STE - SK SKI-OB Šternberk 30.04.2016 Bělkovice-Laštany
2016.04Objev Olomouc UOL - SOB Olomouc 30.04.2016 Olomouc
2016.03Invalidovna II. KAM - OK Kamenice 30.04.2016 Praha
2016.03Vítkov II. KAM - OK Kamenice 30.04.2016 Praha
2016.03Příbraz (APK) SJH - SJH Jindřichův Hradec 30.04.2016 Příbraz
2016.03Maršáček VTA - vebr-sport 30.04.2016 Planá nad Lužnicí
2016.03Kozí hrádek VTA - vebr-sport 30.04.2016 Sezimovo Ústí
2016.02Borek VCB - TJ OB České Budějovice 30.04.2016 České Budějovice
2015.04Turnov střed města - fotomapa TUV - SOK TJ Turnov 30.04.2016 Turnov (fotoorientační hra "turnovské vchody"
2016.04Dobříš - škola DOR - OK Dobříš 15.03.2016 Dobříš
2016.04Mníšek - škola DOR - OK Dobříš 15.03.2016 Mníšek pod Brdy
2016.04Dvojka SJC - Sportcentrum Jičín 15.03.2016 Jičín
2016.03Za humny (APK) CTB - SK OB Chotěboř 15.03.2016 Chotěboř
2016.03Sojčí potok KUO - KOB Ústí nad Orlicí 15.03.2016 Ústí nad Orlicí
2016.03Kazmírák OSN - SK OS Nové Město na Moravě 15.03.2016 Nové Město na Moravě
2016.03Klášterský les PVP - VSS Přírodověda Praha 15.03.2016 Albeř
2016.03Heršpice ZBM - SK Žabovřesky Brno 15.03.2016 Heršpice
2016.01Pod strání SHK - OK Slavia Hradec Králové 15.03.2016 Hradec Králové
2016.01Kulatý Chodovec SJC - Sportcentrum Jičín 15.03.2016 Praha
2015.11Řevnice - Havlíčkovy sady FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha, OOB 15.03.2016 Řevnice
2015.11Řevnice - Lesní divadlo FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha, OOB 15.03.2016 Řevnice
2015.10Hluchák SSU - SK Severka Šumperk 30.09.2015 Šumperk
2015.10Jívová STE - SK SKI-OB Šternberk 30.09.2015 Jívová
2015.09Kamenice KAM - OK Kamenice 30.09.2015 Kamenice
2015.09Ochoz OOL - SK Haná orienteering 30.09.2015 Ochoz
2015.09Pod Vodojemem PZR - SKP Žďár nad Sázavou 30.09.2015 Žďár nad Sázavou
2015.09Háječek SHK - OK Slavia Hradec Králové 30.09.2015 Hradec Králové
2015.091. ZŠ - Svatoplukova STE - SK SKI-OB Šternberk 30.09.2015 Šternberk
2015.09Eskápéčko VCB - TJ OB České Budějovice 30.09.2015 České Budějovice
2015.08Podbřezí DOB - KOB Dobruška 30.09.2015 Podbřeží
2015.08ZŠ Jílovská KAM - OK Kamenice 30.09.2015 Praha
2015.08ZŠ Dr. Hrubého STE - SK SKI-OB Šternberk 30.09.2015 Šternberk
2015.08Domašov u Šternberka STE - SK SKI-OB Šternberk 30.09.2015 Domašov u Šternberka
2015.08Velká Poustka 2015 - APK STH - SK Studenec 30.09.2015 Studenec
2015.08Velká Poustka STH - SK Studenec 30.09.2015 Studenec
2015.07Oplanská bloudička SOB - SOBSA 30.09.2015 Oplany
2015.06Na Vyhlídce BFM - SKOB Frýdek - Místek 30.09.2015 Frýdlant nad Ostravicí
2015.04Foto Šternberk STE - SK SKI-OB Šternberk 30.09.2015 Šternberk
2015.01Kraví hora ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2015 Brno
2015.01Slatina ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2015 Brno
2009.08Juliánov ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2015 Brno
2015.06Invalidovna KAM - OK Kamenice 30.04.2015 Praha
2015.05Šibeňák SJC - Sportcentrum Jičín 30.04.2015 Jičín
2015.05Švagrov SSU - SK Severka Šumperk 30.04.2015 Švagrov
2015.05Šťastná země TUV - SOK TJ Turnov 30.04.2015 RS Šťastná země, Radvánovice (okres Turnov)
2015.04Poslův mlýn - APK DOK - OK Doksy 30.04.2015 Doksy
2015.04Andrlův chlum - APK KUO - KOB Ústí nad Orlicí 30.04.2015 Ústí nad Orlicí
2015.04Hostivařská přehrada PVP - VSS Přírodověda Praha 30.04.2015 Praha
2015.04Za Čeřovkou SJC - Sportcentrum Jičín 30.04.2015 Jičín
2015.04Na Kukli SOB - SOBSA 30.04.2015 Oplany
2015.04STaRS TRI - TJ TŽ Třinec 30.04.2015 Třinec
2015.04Turnov střed města - fotomapa TUV - SOK TJ Turnov 30.04.2015 Turnov - fotoorientační hra "turnovské schody"
2015.04Podhoří - Strhanec TZL - SKOB Zlín 30.04.2015 Zlín
2015.04Klobouk 2015 VSP - USK Praha 30.04.2015 Praha
2015.04Machův mlýn XXX - Český svaz orientačních sportů 30.04.2015 RS Machův mlýn, pošta Chříč (okres Plzeň - sever)
2015.03Brodce DOR - OK Dobříš 15.03.2015 Dobříš
2015.03Prostějov Hloučela - APK JPV - SK Prostějov 15.03.2015 Prostějov
2015.03Palachova PZR - SKP Žďár nad Sázavou 15.03.2015 Žďár nad Sázavou
2015.03Chodovská tvrz SJC - Sportcentrum Jičín 15.03.2015 Praha
2015.03Slezská krčma TRI - TJ TŽ Třinec 15.03.2015 Třinec
2015.03Lechův kámen XXX - Český svaz orientačních sportů 15.03.2015 Kouřim
2015.02ZŠ Spořilov LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15.03.2015 Pardubice
2015.02Proboštov LTP - Lokomotiva Teplice 15.03.2015 Teplice
2015.02Železnice SJC - Sportcentrum Jičín 15.03.2015 Železnice
2015.02Zámek Karlova Koruna VSP - USK Praha 15.03.2015 Chlumec nad Cidlinou
2014.08Buštěhrad KAM - OK Kamenice 15.03.2015 Buštěhrad
2014.07Malešický park KAM - OK Kamenice 15.03.2015 Praha
2014.11Nad Plovárnou SJI - OK Jihlava 30.09.2014 Jihlava
2014.10Kerhartice KUO - KOB Ústí nad Orlicí 30.09.2014 Ústí nad Orlicí
2014.10Klokočí TUV - SOK TJ Turnov 30.09.2014 Turnov
2014.09Sjezdovka CTB - SK OB Chotěboř 30.09.2014 Chotěboř
2014.09Sluneční rybník KUO - KOB Ústí nad Orlicí 30.09.2014 Ústí nad Orlicí
2014.09Mělník - Tyršák LME - SK Los Mělník 30.09.2014 Mělník
2014.09ZŠ Bratranců Veverkových LPU - OK Lokomotiva Pardubice 30.09.2014 Pardubice
2014.09Labské louky SHK - OK Slavia Hradec Králové 30.09.2014 Hradec Králové
2014.09Gympl TUV - SOK TJ Turnov 30.09.2014 Turnov
2014.09Starotáborský les II VTA - vebr-sport 30.09.2014 Tábor
2014.09Žabovřesky ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2014 Brno
2014.06Nad zámkem KVS - SKOB Kobra Vsetín 30.09.2014 Vsetín
2014.06Letní kino TZL - SKOB Zlín 30.09.2014 Zlín
2014.04Libochovice městský park DLT - DDM Rozmarýn Litoměřice 30.09.2014 Libochovice
2014.04Libochovice zámecký park DLT - DDM Rozmarýn Litoměřice 30.09.2014 Libochovice
2014.04Milíčák a halda PGP - Praga Praha 30.09.2014 Praha
2014.04Lesopark 2014 TRI - TJ TŽ Třinec 30.09.2014 Třinec
2014.02Jundrov ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2014 Brno
2013.03Terezín - škola DLT - DDM Rozmarýn Litoměřice 30.09.2014 Terezín
2013.03Bílá hora ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2014 Brno
2011.12Bohunice ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.09.2014 Brno; dotisk
2014.07Pohádková zahrada SJC - Sportcentrum Jičín 30.04.2014 Jičín
2014.05Stromovka západ ROZ - OK Roztoky 30.04.2014 Praha
2014.04Chrastava jih CHA - OK Chrastava 30.04.2014 Chrastava
2014.04Tulinka SSU - SK Severka Šumperk 30.04.2014 Šumperk
2014.04Zátiší - Tempo VSP - USK Praha 30.04.2014 Praha
2014.04Branické ledárny VSP - USK Praha 30.04.2014 Praha
2014.03Slatinice JPV - SK Prostějov 30.04.2014 Slatinice
2014.03Zámek Hrubý Rohozec TUR - OOB TJ Turnov 30.04.2014 Hrubý Rohozec
2014.03Krčkovice TUR - OOB TJ Turnov 30.04.2014 Krčkovice
2014.01Hostivařská přehrada PVP - VSS Přírodověda Praha 30.04.2014 Praha
2014.01Alšovka - sídliště TUV - SOK TJ Turnov 30.04.2014 Turnov
2013.12Kemp Sedmihorky TUV - SOK TJ Turnov 30.04.2014 Sedmihorky
2014.04Neptunův trojzubec HLV - KČT-OB Holešov 15.03.2014 Holešov
2014.03Rohožník TAP - KOB Tretra Praha 15.03.2014 Praha - Újezd nad Lesy
2014.03Kolečko Arbesovka TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15.03.2014 Jablonec nad Nisou
2014.02Kotrska OOP - TJ Opava 15.03.2014 Velká Polom
2013.12Chrlice ASU - Magnus Orienteering 15.03.2014 Brno - Chrlice
2013.05Srnčí důl TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15.03.2014 Jablonec nad Nisou
2013.10Central park 2013 KAM - OK Kamenice 30.09.2013 Praha
2013.10Zátiší 2013 XXX - Český svaz orientačních sportů 30.09.2013 Praha
2013.09Náměstí CTB - SK OB Chotěboř 30.09.2013 Chotěboř
2013.09Chrašická stráň CHT - SK Chrast 30.09.2013 Chrast
2013.09U Tiché Orlice KUO - KOB Ústí nad Orlicí 30.09.2013 Ústí nad Orlicí
2013.09Na Kopcích TTR - OOB Třebíč 30.09.2013 Třebíč
2013.09Chodov VSP - USK Praha 30.09.2013 Praha
2013.08Podvinný mlýn KAM - OK Kamenice 30.09.2013 Praha
2013.05Bělecký mlýn - Zdětín JPV - SK Prostějov 30.04.2013 Zdětín
2013.05Maršák KTA - SK Kotnov Tábor 30.04.2013 Planá nad Lužnicí
2013.05Štramberk MOV - SKOB Ostrava 30.04.2013 Štramberk
2013.04Kuřim LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30.04.2013 Kuřim
2013.04Borský park LPM - OK Lokomotiva Plzeň 30.04.2013 Plzeň
2013.04Podhůra - APK LPU - OK Lokomotiva Pardubice 30.04.2013 Chrudim
2013.04Campanus VSP - USK Praha 30.04.2013 Praha
2013.04Zhoř 2013 ZHR - TJ Zhoř 30.04.2013 Zhoř
2013.03Rovensko ASU - Magnus Orienteering 30.04.2013 Rovensko
2013.03Krumpach ASU - Magnus Orienteering 30.04.2013 Zábřeh
2013.03Slatinice JPV - SK Prostějov 30.04.2013 Slatinice
2013.03SPŠ zeměměřická KAM - OK Kamenice 30.04.2013 Praha
2013.03Kozí hrádek 2 KTA - SK Kotnov Tábor 30.04.2013 Sezimovo Ústí
2013.03Hrádek PGP - Praga Praha 30.04.2013 Praha
2013.03Nový Hradec Králové SHK - OK Slavia Hradec Králové 30.04.2013 Hradec Králové
2013.03Rosnička - APK ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.04.2013 Brno
2013.03Soběšice - APK ZBM - SK Žabovřesky Brno 30.04.2013 Brno
2012.11Osika - APK PVP - VSS Přírodověda Praha 30.04.2013 Albeř
2012.11Osika PVP - VSS Přírodověda Praha 30.04.2013 Albeř
2012.11Osika - Klášter 2012 PVP - VSS Přírodověda Praha 30.04.2013 Albeř
2012.08Kosmonautů KAM - OK Kamenice 30.04.2013 Praha
2012.12Amerika LCE - TJ Slovan Luhačovice 31.10.2012 Uherský Brod
2012.11Luhačovice - golf APK LCE - TJ Slovan Luhačovice 31.10.2012 Luhačovice
2012.11ZŠ Hamr LIT - KOB Litvínov 31.10.2012 Litvínov
2012.11Meziboří LIT - KOB Litvínov 31.10.2012 Meziboří
2012.11Senohraby - Ježov PGP - Praga Praha 31.10.2012 Senohraby
2012.11Suchdol ROZ - OK Roztoky 31.10.2012 Praha
2012.11Sabinka STE - SK SKI-OB Šternberk 31.10.2012 Praděd
2012.11Hradisko STE - SK SKI-OB Šternberk 31.10.2012 Olomouc
2012.11Kosmos XXX - Český svaz orientačních sportů 31.10.2012 Praha
2012.10Sady FM 2012 BFM - SKOB Frýdek - Místek 31.10.2012 Frýdek-Místek
2012.10Choltice LPU - OK Lokomotiva Pardubice 31.10.2012 Choltice
2012.10Zelená hora PZR - SKP Žďár nad Sázavou 31.10.2012 Žďár nad Sázavou
2012.10Kiosk STE - SK SKI-OB Šternberk 31.10.2012 Šternberk
2012.10ZŠ 28. října, MŠ Zelená cesta TUV - SOK TJ Turnov 31.10.2012 Turnov
2012.10Patočkova zahrada ZŠ Sobotecká TUV - SOK TJ Turnov 31.10.2012 Turnov
2012.10Šetřilovsko - APK TUV - SOK TJ Turnov 31.10.2012 Turnov
2012.10Škola Mašov, ZŠ Kosmonautů TUV - SOK TJ Turnov 31.10.2012 Turnov
2012.10Pod Květnicí VBM - VSK Mendelu Brno 31.10.2012 Tišnov
2012.10Urbanovka ZVO - OB SK Zvole 31.10.2012 Černíky
2012.09APK - Novoborské kufrování BOR - OK Jiskra Nový Bor 31.10.2012 Nový Bor
2012.09Sletiště - APK DKL - KOB Kladno 31.10.2012 Kladno
2012.09Sletiště DKL - KOB Kladno 31.10.2012 Kladno
2012.09Dómský pahorek DLT - DDM Rozmarýn Litoměřice 31.10.2012 Litoměřice
2012.09Na Stínadlech LTP - Lokomotiva Teplice 31.10.2012 Teplice
2012.09Pantheon TUR - OOB TJ Turnov 31.10.2012 Malá Skála
2012.09Řeky TUV - SOK TJ Turnov 31.10.2012 Semily
2012.09Homolka APK VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 31.10.2012 Plzeň
2012.09Zdětín PTE - TJ Sokol Ptení 10.09.2012 Zdětín
2012.09Býšť - ZŠ Eduarda Nápravníka SHK - OK Slavia Hradec Králové 10.09.2012 Býšť
2012.09Býšť - pahorek SHK - OK Slavia Hradec Králové 10.09.2012 Býšť
2012.09Lesopark 2012 TRI - TJ TŽ Třinec 10.09.2012 Třinec
2012.09Šibeničák TTR - OOB Třebíč 10.09.2012 Hrotovice
2012.09Olomouc UOL - SOB Olomouc 10.09.2012 Olomouc
2012.08Štěpnice ASU - Magnus Orienteering 10.09.2012 Ústí nad Orlicí
2012.08Doksy - jih DOK - OK Doksy 10.09.2012 Doksy
2012.08Medvědí stezka Pastýřanda LDC - KOB Děčín 10.09.2012 Děčín
2012.08Langusta MFP - VŠSK MFF UK Praha 10.09.2012 Mukařov
2012.08Výstaviště PCB - SKP České Budějovice 10.09.2012 České Budějovice
2012.08Nový Hradec Králové SHK - OK Slavia Hradec Králové 10.09.2012 Hradec Králové
2012.08Zlaté údolí ZVO - OB SK Zvole 10.09.2012 Černíky
2012.07Vransko TUR - OOB TJ Turnov 10.09.2012 Malá Skála
2012.06Hliniště 2012 KRN - TJ Loko Krnov - KOS 10.09.2012 Krnov
2012.05Těrlicko LOV - free.lepus.cz 10.09.2012 Těrlicko
2012.05Spáleňák TZL - SKOB Zlín 30.04.2012 Zlín
2012.04Frýdlant n. O. - Sportovní BFM - SKOB Frýdek - Místek 30.04.2012 Frýdlant nad Ostravicí
2012.04Stadion CTB - SK OB Chotěboř 30.04.2012 Chotěboř
2012.04U pískovny - APK DOK - OK Doksy 30.04.2012 Doksy
2012.04Vlaška DOR - OK Dobříš 30.04.2012 Dobříš
2012.04Lipník nad Bečvou JPV - SK Prostějov 30.04.2012 Lipník nad Bečvou
2012.04Lepus VII LOV - free.lepus.cz 30.04.2012 Ostrava
2012.04Svatý Kopeček OOL - SK Haná orienteering 30.04.2012 Svatý Kopeček
2012.03Kocanda DLT - DDM Rozmarýn Litoměřice 30.04.2012 Litoměřice
2012.03Havřice LCE - TJ Slovan Luhačovice 30.04.2012 Uherský Brod
2012.03Hamrák PGP - Praga Praha 30.04.2012 Praha
2012.03Světlá Park PZR - SKP Žďár nad Sázavou 30.04.2012 Velké Meziříčí
2012.03Albertinum ZAM - TJ Sokol Žamberk 30.04.2012 Žamberk
2012.02Výstaviště DLT - DDM Rozmarýn Litoměřice 30.04.2012 Litoměřice
2012.11Rosnička 2012 XXX - Český svaz orientačních sportů 15.03.2012 Svitavy
2012.03U splavu TRI - TJ TŽ Třinec 15.03.2012 Třinec
2012.03Komín ZBM - SK Žabovřesky Brno 15.03.2012 Brno
2012.02Akátky ZBM - SK Žabovřesky Brno 15.03.2012 Brno
2011.12Kvíc SLA - SKOB Slaný 15.03.2012 Slaný
2011.12Žaba TZL - SKOB Zlín 15.03.2012 Fryšták
2011.12Bohunice ZBM - SK Žabovřesky Brno 15.03.2012 Brno
2009.06Dušní PGP - Praga Praha 15.03.2012 Praha
2011.11Anglický park DOR - OK Dobříš 10.09.2011 Dobříš
2011.11Holeček KTA - SK Kotnov Tábor 10.09.2011 Planá nad Lužnicí
2011.11Bezděkov PZR - SKP Žďár nad Sázavou 10.09.2011 Velké Meziříčí
2011.11Dolní Břežany ZVO - OB SK Zvole 10.09.2011 Dolní Břežany
2011.10Srpská CST - OB Strakonice 10.09.2011 Strakonice
2011.10U Vany CHT - SK Chrast 10.09.2011 Chacholice
2011.10Pozlovice hřiště LCE - TJ Slovan Luhačovice 10.09.2011 Pozlovice
2011.10Luhačovice - zámecká zahrada LCE - TJ Slovan Luhačovice 10.09.2011 Luhačovice
2011.10Canis LOV - free.lepus.cz 10.09.2011 Ostrava
2011.10Stromovka západ XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2011 Praha
2011.09Senohraby - Vávrák PGP - Praga Praha 10.09.2011 Senohraby
2011.09Nádražní STE - SK SKI-OB Šternberk 10.09.2011 Šternberk
2011.09Centrum STE - SK SKI-OB Šternberk 10.09.2011 Šternberk
2011.09Lesopark TRI - TJ TŽ Třinec 10.09.2011 Třinec
2011.09Salaš TTR - OOB Třebíč 10.09.2011 Hrotovice
2011.09Modřice ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2011 Brno
2011.08Střelecký ostrov DLT - DDM Rozmarýn Litoměřice 10.09.2011 Litoměřice
2011.08Boskovice KON - KOB Konice 10.09.2011 Boskovice
2011.08Zelená louka LTU - Lokomotiva Trutnov 10.09.2011 Trutnov
2011.08Central park PGP - Praga Praha 10.09.2011 Praha
2011.08Doudleby VAM - OOB Vamberk 10.09.2011 Doudleby nad Orlicí
2011.08Břežanský park ZVO - OB SK Zvole 10.09.2011 Dolní Břežany
2011.07Ploskovice č.p. 1 DLT - DDM Rozmarýn Litoměřice 10.09.2011 Ploskovice
2011.07Paseky TUV - SOK TJ Turnov 10.09.2011 Paseky nad Jizerou
2011.06Lešťa ASU - Magnus Orienteering 10.09.2011 Leština
2011.09Hadravova Rosička SIP - SILD team Praha 30.04.2011 Hadravova Rosička
2011.05Kokory JPV - SK Prostějov 30.04.2011 Kokory
2011.05Chrástka LCE - TJ Slovan Luhačovice 30.04.2011 Uherský Brod
2011.04Tovačov JPV - SK Prostějov 30.04.2011 Tovačov
2011.04Sídliště Pod Cvilínem 2011 KRN - TJ Loko Krnov - KOS 30.04.2011 Krnov
2011.04Stračka KVS - SKOB Kobra Vsetín 30.04.2011 Zašová
2011.04Studánka LPU - OK Lokomotiva Pardubice 30.04.2011 Pardubice
2011.04Pyšely VSP - USK Praha 30.04.2011 Pyšely
2011.03Starotáborský les KTA - SK Kotnov Tábor 15.03.2011 Sezimovo Ústí
2011.03Uhřiněves - obora KVP - SKV Praha 15.03.2011 Praha Uhřiněves
2011.03Svítkov LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15.03.2011 Pardubice
2011.03Nový Hradec Králové SHK - OK Slavia Hradec Králové 15.03.2011 Hradec Králové
2011.03Na Barborce VCB - TJ OB České Budějovice 15.03.2011 Hluboká nad Vltavou
2011.02Severovýchod ASU - Magnus Orienteering 15.03.2011 Zábřeh
2011.02Medlánky ZBM - SK Žabovřesky Brno 15.03.2011 Brno
2010.11Paseky 2 LOV - free.lepus.cz 15.03.2011 Ostrava
2010.04Vosa - APK OKP - OK24 Praha 15.03.2011 Praha
2009.08Kozí hora ZBM - SK Žabovřesky Brno 15.03.2011 Brno
2010.11Mezi školami STE - SK SKI-OB Šternberk 10.09.2010 Šternberk
2010.11Hradní kufrování - APK STE - SK SKI-OB Šternberk 10.09.2010 Šternberk
2010.10Klánovice škola FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha, OOB 10.09.2010 Praha
2010.10Říčanský les MFP - VŠSK MFF UK Praha 10.09.2010 Říčany
2010.10Vrabec ROZ - OK Roztoky 10.09.2010 Roztoky
2010.10Spořilov SCP - OK Sparta Praha 10.09.2010 Praha
2010.10Sportoviště TRI - TJ TŽ Třinec 10.09.2010 Třinec
2010.10Hobrtěnky ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2010 Brno
2010.09Blatiny OSN - SK OS Nové Město na Moravě 10.09.2010 Blatiny
2010.09Mělník PVP - VSS Přírodověda Praha 10.09.2010 Mělník
2010.09Libušín PZR - SKP Žďár nad Sázavou 10.09.2010 Žďár nad Sázavou
2010.09Spáleňák TTR - OOB Třebíč 10.09.2010 Hrotovice
2010.09Sokolovna TUV - SOK TJ Turnov 10.09.2010 Turnov
2010.08Brousná ASU - Magnus Orienteering 10.09.2010 Bludov
2010.08Mariánská štola ASU - Magnus Orienteering 10.09.2010 Příbram
2010.08Klůček DOK - OK Doksy 10.09.2010 Doksy
2010.08Orlická niva SHK - OK Slavia Hradec Králové 10.09.2010 Hradec Králové
2010.08Arbesovka TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10.09.2010 Jablonec nad Nisou
2010.07Na nivách LTU - Lokomotiva Trutnov 10.09.2010 Trutnov
2010.07Hradčany XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2010 Hradčany
2009.09Kostelec na Hané JPV - SK Prostějov 10.09.2010 Kostelec na Hané
2009.09Geipelův park MAS - KČT Aš 10.09.2010
2010.11Zvolská náves ZVO - OB SK Zvole 30.04.2010 Zvole
2010.10V lánech BBM - BETA URSUS Orienteering 30.04.2010 Ivančice
2010.10Dubina TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 30.04.2010 Třeboň
2010.10Vrbno pod Pradědem VRB - SK při Gymnáziu Vrbno pod Pradědem 30.04.2010 Vrbno pod Pradědem
2010.09Lesopark TRI - TJ TŽ Třinec 30.04.2010 Třinec
2010.06Na vejminku PTE - TJ Sokol Ptení 30.04.2010 Ptenský Dvorek
2010.05Černá cesta UOL - SOB Olomouc 30.04.2010 Olomouc
2010.04Příbram - Svatá hora API - OK Andante Písek 30.04.2010 Příbram
2010.04Příbram - Svatá hora - APK API - OK Andante Písek 30.04.2010 Příbram
2010.04Hvězda 2010 DKP - Oddíl OB Kotlářka 30.04.2010 Praha
2010.04Vosa OKP - OK24 Praha 30.04.2010 Praha
2010.04Slavkovský lesík OOP - TJ Opava 30.04.2010 Slavkov
2010.04Troja východ TJP - OOB TJ Sokol Troja 30.04.2010 Praha
2010.04Trhové Sviny VCB - TJ OB České Budějovice 30.04.2010 Trhové Sviny
2010.04Zvolské uličky ZVO - OB SK Zvole 30.04.2010 Zvole
2010.03Šuměnka 2 LCE - TJ Slovan Luhačovice 30.04.2010 Šumice
2010.03Šuměnka 1 LCE - TJ Slovan Luhačovice 30.04.2010 Šumice
2010.03FTVS XXX - Český svaz orientačních sportů 30.04.2010 Praha
2007.09Stadion KSH - TJ Kašperské Hory 30.04.2010 Trhové Sviny
1010.04Bohemka BSO - KOB Baník Sokolov 30.04.2010 Sokolov
2010.10Veská 2010 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15.03.2010 Sezemice
2010.03Kozinec CTB - SK OB Chotěboř 15.03.2010 Chotěboř
2010.03Bláznivá louka LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 15.03.2010 Litvínov
2010.03Osika - sever PVP - VSS Přírodověda Praha 15.03.2010 Albeř
2010.03Hvězdárna TUR - OOB TJ Turnov 15.03.2010 Turnov
2010.03Vltava VCB - TJ OB České Budějovice 15.03.2010 České Budějovice
2010.02Tři duby LTP - Lokomotiva Teplice 15.03.2010 Teplice
2009.12Kamýk OKP - OK24 Praha 15.03.2010 Praha
2009.04Bělský les MOV - SKOB Ostrava 15.03.2010 Ostrava
2007.09Sletiště DKL - KOB Kladno 15.03.2010 Kladno, dotisk
2010.08ZŠ Štefánikova SHK - OK Slavia Hradec Králové 10.09.2009 Hradec Králové
2010.03Hrad STE - SK SKI-OB Šternberk 10.09.2009 Šternberk
2009.10Gigasport Čestlice XXX - Český svaz orientačních sportů 10.09.2009 Čestlice
2009.10Řečkovice ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2009 Brno
2009.09Mostka DLT - DDM Rozmarýn Litoměřice 10.09.2009 Litoměřice
2009.09Čelechovice na Hané JPV - SK Prostějov 10.09.2009 Čelechovice na Hané
2009.09Houmless LPU - OK Lokomotiva Pardubice 10.09.2009 Pardubice
2009.09Stražisko PTE - TJ Sokol Ptení 10.09.2009 Strážisko
2009.09Stará Líšeň ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2009 Brno
2009.09Kohoutovice jih ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2009 Brno
2009.08Šestka ASU - Magnus Orienteering 10.09.2009 Šumperk
2009.08Wolkerovo údolí ASU - Magnus Orienteering 10.09.2009 Ústí nad Orlicí
2009.08Lobodice ASU - Magnus Orienteering 10.09.2009 Lobodice
2009.08Nad starým Táborem KTA - SK Kotnov Tábor 10.09.2009 Tábor
2009.08U průmyslovky PZR - SKP Žďár nad Sázavou 10.09.2009 Žďár nad Sázavou
2009.06Kemp Frýdlant nad Ostravicí BFM - SKOB Frýdek - Místek 10.09.2009 Frýdlant nad Ostravicí
2009.06Orlická kotlina SHK - OK Slavia Hradec Králové 10.09.2009 Hradec Králové
2009.05Čertík ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2009 Brno
2009.05Gigasport Brno ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2009 Brno
2009.06Jureček MFP - VŠSK MFF UK Praha 30.04.2009 Říčany
2009.06Říčany XXX - Český svaz orientačních sportů 30.04.2009 Říčany
2009.05Fakulní nemocnice Olomouc UOL - SOB Olomouc 30.04.2009 Olomouc
2009.05Dobříš - Chotobuš VSP - USK Praha 30.04.2009 Dobříš
2009.04Jiráskovy sady DLT - DDM Rozmarýn Litoměřice 30.04.2009 Litoměřice
2009.04Krnov - Cvilín KRN - TJ Loko Krnov - KOS 30.04.2009 Krnov
2009.04Camping Pietrowice KRN - TJ Loko Krnov - KOS 30.04.2009 Pietrowice (PL)
2009.04Starotáborský les KTA - SK Kotnov Tábor 30.04.2009 Sezimovo Ústí
2009.04Olivovna MFP - VŠSK MFF UK Praha 30.04.2009 Říčany
2009.04Nová Včelnice stadion SIP - SILD team Praha 30.04.2009 Nová Včelnice
2009.04Konín TTR - OOB Třebíč 30.04.2009 Hrotovice
2009.03Židovské pece EKP - VŠTJ Ekonom Praha 30.04.2009 Praha
2009.03ZŠ Lerchova KSH - TJ Kašperské Hory 30.04.2009 Sušice
2009.03Eskápéčko VCB - TJ OB České Budějovice 15.03.2009 České Budějovice
2009.03Voděradský háj VOD - Klub orientačních sportů Voděrady, o.s. 15.03.2009 Voděrady
2008.12Otická sopka OOP - TJ Opava 15.03.2009 Otice
2008.10Pětka ASU - Magnus Orienteering 15.03.2009 Šumperk
2008.12Lesná ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2008 Brno
2008.10Kašperky KSH - TJ Kašperské Hory 10.09.2008 Kašperské Hory
2008.10Studánka 08 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 10.09.2008 Pardubice
2008.10Hrádek PGP - Praga Praha 10.09.2008 Praha
2008.10Osika Klášter PVP - VSS Přírodověda Praha 10.09.2008 Albeř
2008.10Zelená budka STE - SK SKI-OB Šternberk 10.09.2008 Šternberk
2008.10Park STE - SK SKI-OB Šternberk 10.09.2008 Šternberk
2008.09Chrastava CHA - OK Chrastava 10.09.2008 Chrastava
2008.09Holeček KTA - SK Kotnov Tábor 10.09.2008 Planá nad Lužnicí
2008.09Radostova LCE - TJ Slovan Luhačovice 10.09.2008 Luhačovice
2008.09Ptení - střed PTE - TJ Sokol Ptení 10.09.2008 Ptení
2008.09Stalingrad PZR - SKP Žďár nad Sázavou 10.09.2008 Žďár nad Sázavou
2008.09Nad Motolem SCP - OK Sparta Praha 10.09.2008 Praha
2008.09Šumava TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10.09.2008 Jablonec nad Nisou
2008.09Maják TZL - SKOB Zlín 10.09.2008 Zlín
2008.08Rokytnice KVS - SKOB Kobra Vsetín 10.09.2008 Vsetín
2008.08Salmovka RBK - SK Radioklub Blansko 10.09.2008 Blansko
2008.08ZŠ Březinova ZŠ Demlova SJI - OK Jihlava 10.09.2008 Jihlava
2008.08Zábřeh SSU - SK Severka Šumperk 10.09.2008 Zábřeh
2008.08Za mostem TAP - KOB TRETRA Praha 10.09.2008 Praha
2008.08Žižkáč TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10.09.2008 Jablonec nad Nisou
2008.08Týnské údolí TTR - OOB Třebíč 10.09.2008 Třebíč
2008.08Aurora VCB - TJ OB České Budějovice 10.09.2008 Třeboň
2008.08Kouzelný les ZVO - OB SK Zvole 10.09.2008 Zvole
2008.08Zvoles ZVO - OB SK Zvole 10.09.2008 Zvole
2008.06Komenda ASU - Magnus Orienteering 10.09.2008 Ústí nad Orlicí
2008.06Na vyhlídce BFM - SKOB Frýdek - Místek 10.09.2008 Frýdlant nad Ostravicí
2008.05Hlinky VCB - TJ OB České Budějovice 10.09.2008 Týn nad Vltavou
2008.05Královo Pole ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2008 Brno
2008.04Rudník - Terezín LTU - Lokomotiva Trutnov 10.09.2008 Rudník
2008.04Engliška 08 OOP - TJ Opava 10.09.2008 Opava
2008.03Kamenná kolonie ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2008 Brno
2008.01Líšeň ZBM - SK Žabovřesky Brno 10.09.2008 Brno
2008.10Kiosk STE - SK SKI-OB Šternberk 30.04.2008 Šternberk
2008.04Horecký rybník CHT - SK Chrast 30.04.2008 Chrast
2008.04Přehrada PVP - VSS Přírodověda Praha 30.04.2008 Praha
2008.04Nový Hradec Králové SHK - OK Slavia Hradec Králové 30.04.2008 Hradec Králové
2008.04Ládví TAP - KOB Tretra Praha 30.04.2008 Praha
2007.09Tábor KTA - SK Kotnov Tábor 30.04.2008 Tábor
2007.09Barabáš - Hradištěk TZL - SKOB Zlín 30.04.2008 Zlín
2008.04ZŠ Bystřany LTP - Lokomotiva Teplice 15.03.2008 Teplice
2008.03Přednádraží PZR - SKP Žďár nad Sázavou 15.03.2008 Žďár nad Sázavou
2008.03U splavu TRI - TJ TŽ Třinec 15.03.2008 Třinec
2008.02ZŠ Sezemice LPU - OK Lokomotiva Pardubice 15.03.2008 Sezemice
2008.02U Generála 08 TAP - KOB Tretra Praha 15.03.2008 Praha
2008.02Lesopark TRI - TJ TŽ Třinec 15.03.2008 Třinec
2008.01Koruna OSN - SK OS Nové Město na Moravě 15.03.2008 Nové Město na Moravě
2008.01Městský park SJH - Slovan Jindřichův Hradec 15.03.2008 Jindřichův Hradec
2006.04Cvičák VLI - Slávia Liberec orienteering 15.03.2008 Liberec
2005.04Kunratická VLI - Slávia Liberec orienteering 15.03.2008 Liberec
2007.11Šetřilovsko TUV - SOK TJ Turnov 21.09.2007 Turnov
2007.09Roští ABR - A-team NOVO Bruntál 21.09.2007 Bruntál
2007.09Pampeliška CTB - SK OB Chotěboř 21.09.2007 Chotěboř
2007.09Jesenice - škola JES - OK Rakovník 21.09.2007 Jesenice
2007.09Miramare LCE - TJ Slovan Luhačovice 21.09.2007 Luhačovice
2007.09Petřín PGP - Praga Praha 21.09.2007 Praha
2007.09Školní náměstí ROZ - OK Roztoky 21.09.2007 Roztoky
2007.09Čeřovka SJC - Sportcentrum Jičín 21.09.2007 Jičín
2007.09Háje SLA - SKOB Slaný 21.09.2007 Slaný
2007.09První mapa SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21.09.2007 Rychnov nad Kněžnou
2007.09Velká Poustka STH - SK Studenec 21.09.2007 Studenec
2007.09Školní díly TZL - SKOB Zlín 21.09.2007 Zlín
2007.09Dlouhá louka VCB - TJ OB České Budějovice 21.09.2007 České Budějovice
2007.09Pískoviště VCB - TJ OB České Budějovice 21.09.2007 Písek
2007.09Trychtýř ZBM - SK Žabovřesky Brno 21.09.2007 Brno
2007.08Stará Ovčárna BSO - KOB Baník Sokolov 21.09.2007 Sokolov
2007.08Zlatá stezka OPT - SK Libín 1096 Prachatice 21.09.2007 Prachatice
2006.10Divišova čtvrť ZBM - SK Žabovřesky Brno 21.09.2007 Brno
 

Počet přístupů
Celkem: 153302
Týden: 2165