Uživatel: Host
Přihlásit


Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links


 
Propagace akcí Dnů orientace v přírodě Krišpína - 02.09.2020 11:27:20

 

Pro pořadatele akcí pro veřejnost se nabízí otázka, zdali k propagaci využívají všechny dostupné možnosti. Organizátoři připraví tratě, natisknou mapy, ale počet účastníků je pod očekáváním. Co s tím? Na závody zařazené do soutěží ČSOS jsou připravovány webové stránky, informace jdou i přes události na Facebook. Proč nevyužít pro nesoutěžní akce stejné možnosti? Pro propagaci orientačních akcí jsou k dispozici také weby - zacitorientak.cz a sportvokoli.cz.
Webová stránka ZACITORIENTAK.CZ nabízí zájemcům o OB vysvětlení co je orientační běh a možnosti vyzkoušení. "Pod jednou střechou" jsou dostupné informace o principech orientačního běhu, o projektech pro veřejnost (areály pevných kontrol, výukové mapy), o závodech pro veřejnost, o soutěžích a oddílech OB. Pro pořadatele akcí nabízí možnost propagace buď díky aktualizaci přes informační systém ORIS nebo zadáním nové akce.


Webová stránka SPORTVOKOLI.CZ je nejen největší veřejnou databází sportovních klubů, ale i sportovních akcí. Mohou je zde zapsat jak registrované kluby, tak i jednotliví organizátoři. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a Vaše událost se následně objeví v kalendáři a na mapě, kde lze vyhledávat podle polohy i sportu.

 

KROB Všichni
 

Počet přístupů
Celkem: 495032
Týden: 2894