Přihlásit

Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

Propagace orientačního běhu Krišpína - 20.09.2017 16:36:39

Den plný pohybu, sportu a dobré zábavy. Tak by se ve stručnosti dal charakterizovat plzeňský FESTIVAL SPORTU, kde byla možnost ve středu 21. června vyzkoušet si různé sporty. Z OB pohledu se akce, kterou zajišťovali členové OK Lokomotiva Plzeň, velice vydařila. Orientační běh si přišlo vyzkoušet obrovské množství dětí (účast 3982 osob). Postavena byla jednoduchá trať v místním parku za OC Plaza, kterou většina zájemců bez větších problémů absolvovala. Akce probíhala od ranních hodin, kdy si orienťák přišli vyzkoušet především žáci ze škol, až do odpoledne, kdy přišla široká veřejnost (rodiny s dětmi,..).

V Pardubicích se v polovině srpna uskutečnil devítidenní SPORTOVNÍ PARK PARDUBICE. Od 12. do 20. srpna se podařilo navázat na loňský veleúspěšný Olympijský park Pardubice. Každý sport měl možnost se prezentovat po dobu tří dnů. V Pardubicích byl orientační běh prezentován v parku Na špici, kde bylo připraveno O-bludiště, a v okolí Zámku, kde byla připravena trať s 10 kontrolami. Zájem o orientační běh byl obrovský, celkem bylo registrováno 4262 účastníků. Na závěr Sportovního parku Pardubice byl uspořádán orientační běh pro veřejnost s názvem "Foxconn orientační běh". Start byl na zámeckých valech, cíl běhu pak na promenádě v Tyršových sadech, na mapě Zámek bylo 10 kontrol. Běh absolvovalo 192 účastníků.