Uživatel: Host
Přihlásit


Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links


 
ČESKO SPORTUJE - pojďme se připojit Krišpína - 12.06.2013 17:42:45

 
Český olympijský výbor rozjíždí kampaň "ČESKO SPORTUJE". Samotný projekt má za cíl vytvořit podmínky umožnit všem zájemcům sportovat a dokonce motivovat také ty, kteří se prostě nehýbou a tím zvyšují počet obézních a fyzicky nezdatných občanů České republiky. Velmi pozitivní vklad celé akce je, že poděkuje všem dobrovolným trenérům a cvičitelům.
Z webu "Česko sportuje":
Projekt "Česko sportuje" bude propagovat kampaň, kterou Český olympijský výbor začne už v květnu. Jejími hlavními protagonisty budou dobrovolní trenéři a cvičitelé. „Jsou to bezejmenní hrdinové, kteří šíří zápal pro sport po celé zemi za minimální nebo žádnou odměnu. Chceme jim touto formou poděkovat,“ dodal předseda ČOV Jiří Kejval.

Samotný ČOV by tak obtížný úkol neměl šanci zvládnout. Na projektu budou spolupracovat mimo jiné také Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo zdravotnictví, Česká televize, Česká unie sportu nebo Asociace školních sportovních klubů ČR.
Posledně zmiňovaná Asociace ŠSK má mimořádný potenciál v kontaktech na základní a střední školy. Pro následující školní rok si dala AŠSK za cíl připravit také možnost nesoutěžního sportovního vyžití přímo ve školách. ORIENTAČNÍ BĚH by rozhodně neměl chybět a CHYBĚT NEBUDE!
V návaznosti na již rozeběhnuté projekty Výukových map a Areálů pevných kontrol s možností jejich dalšího využití bude připraven ve spolupráci s AŠSK ČR projekt ORIENTAČNÍ BĚH DO ŠKOL.

Pokud už v tuto chvíli má někdo "pár nápadů schovaných tzv. v šuplíku", a rád by přispěl k vytvoření zajímavé a prospěšné věci, ať prosím kontaktuje Kristýnu Skyvovou (předsedkyni KROB, viz kontakty).
 

KROB Všichni
 

Počet přístupů
Celkem: 465986
Týden: 2663