Uživatel: Host
Přihlásit




Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
Skip Navigation Links
Skip Navigation Links


 

Dny orientace v přírodě

Účast celkem
 UčastníciAkceZapojené oddíly
Účast celkem104297033
Přehled dle oblastí
OblastUčastníciAkceZapojené oddíly
Hanácká68073
Ještědská55862
Jihočeská47085
Jihomoravská13921
Moravskoslezká14233
Praha2754138
Středočeská88473
Východočeská318763
Vysočina1615185
Přehled dle krajů
KrajUčastníciAkceZapojené oddíly
Jihočeský989156
Jihomoravský13921
Královéhradecký27622
Moravskoslezský14233
Olomoucký68073
Pardubický291141
Praha2754138
Středočeský88473
Ústecký55862
Vysočina1096114
Přehled akcí
TermínMístoNázevPočet účastníkůNázev mapy 
23.04.2021 Držovice Restart orientačního běhu31Držovský hájDetail
30.04.2021 Nové Město na Moravě Čarodějnická orientační stezka150CihelňákDetail
09.05.2021 Zárybničná Lhota u Tábora Dětská liga - 3. závod183Hutecký lesDetail
12.05.2021 Praha Kbely 1. PPŽ137Kbelský koronapralesDetail
19.05.2021 Praha Kamýk 2. PPŽ221Lhotecký potokDetail
19.05.2021 Rumburk WOD - Světový den OB v Rumburku23Park U KamzíkaDetail
19.05.2021 Tábor WOD - Táborský den s OB41ZahradaDetail
20.05.2021 Poděbrady WOD - Světový den OB v Poděbradech60Kostelní Předměstí Detail
23.05.2021 Voznice WOD - Otvírání studánek230VozniceDetail
26.05.2021 Praha Hloubětín 3. PPŽ258Smetanka Detail
27.05.2021 Praha Krč Krčské Podzámčí140100 let SK GORDIC Praha KačerovDetail
27.05.2021 Sezimovo Ústí Dětská liga - 1. závod31NechybaDetail
02.06.2021 Praha Troja 4. PPŽ258Trojský kůňDetail
03.06.2021 Chlumec nad Cidlinou Poznej školu jinak150RampaDetail
03.06.2021 Rumburk Běhej Rumburk110Park Rumburské vzpouryDetail
03.06.2021 Tábor Dětská liga - 2. závod84HomoleDetail
09.06.2021 Praha Kobylisy 5. PPŽ336LádvíDetail
12.06.2021 Dražičky u Tábora Dětská liga - 4. závod85V RybníčkáchDetail
12.06.2021 Mladotice Ztracené kobylky  Detail
17.06.2021 Tábor Dětská liga - 3. závod35PintovkaDetail
23.06.2021 Praha Hostivař Štafetové finále PPŽ246PřehradaDetail
24.06.2021 Rumburk Běhej Rumburk310ZŠ TyršovaDetail
25.06.2021 Rychnov nad Kněžnou Den orientace v přírodě30Útlý lesDetail
05.08.2021 České Budějovice Den s OB23SuperpípačDetail
07.08.2021 Pardubice Sportovní park Pardubice2412Na špici, Zámek, O-bludištěDetail
10.08.2021 České Budějovice Den s OB34Stromovka - sprintDetail
30.08.2021 Libice nad Doubravou Loučení s prázdninami 87Libice nad DoubravouDetail
02.09.2021 Poděbrady Orientační otvírák52Jižní promenádaDetail
03.09.2021 Mníšek pod Brdy Sportovní den s prvňáky115Mníšek - školaDetail
04.09.2021 Horní Benešov Ukončení prázdnin80Ukončení prázdninDetail
04.09.2021 Třebíč Volný čas není nuda180Třebíč - západDetail
08.09.2021 Mikulášovice WOD - Běhej s mapou32MikulášoviceDetail
08.09.2021 Praha Slivenec WOD - Slivenecký den s OB80Park GranátováDetail
08.09.2021 Teplice WOD - Světový den OB v Teplicích36Zámecká zahradaDetail
08.09.2021 Třebíč WOD - Světový den OB v Třebíči15BorovinaDetail
09.09.2021 Praha Vršovice WOD - Večerní O-běh Folimankou192FolimankaDetail
09.09.2021 Rakovník WOD - Světový den OB v Rakovníku169Čermákovy sadyDetail
09.09.2021 Varnsdorf WOD - Běhej Varnsdorf47VansdortDetail
10.09.2021 Říčany u Brna WOD - Světový den OB v Říčanech - škola93Marečkova loukaDetail
10.09.2021 Říčany u Brna WOD - Světový den OB v Říčanech46Marečkova loukaDetail
11.09.2021 Praha Malešice OB labyrint WOD164OB labyrintDetail
12.09.2021 Dobříš Veřejný a náborový závod, Dobříš 136KazatelnaDetail
13.09.2021 Čáslavice WOD - Světový den OB v Čáslavicích124O-bludištěDetail
14.09.2021 Třinec WOD - Světový den OB v Třinci62LesoparkDetail
15.09.2021 Stražisko Festival orientačního běhu a biatlonu201Stražisko Detail
17.09.2021 Borová Lada Najdi a běž80Borová LadaDetail
19.09.2021 Tůrovec Dětská liga - 5. závod72BřezinaDetail
22.09.2021 Pardubice Liga škol v orientačním běhu – 1. kolo 2021/2022104Studánka Detail
22.09.2021 Velké Meziříčí Den orientace98Velké MeziříčíDetail
23.09.2021 Mladějovice Orienťák v Mladějovicích35Mladějovice hřištěDetail
01.10.2021 Chotěboř Tykvový závod100Třešňovka, HradbyDetail
02.10.2021 Chotoviny Dětská liga - 6. závod22PředbořDetail
05.10.2021 Zábřeh Náborový závod na ZŠ Boženy Němcové116ZŠ Boženy NěmcovéDetail
06.10.2021 Zábřeh Náborový závod na ZŠ Severovýchod106ZŠ SeverovýchodDetail
07.10.2021 Zábřeh Náborový závod na ZŠ Školská116ZŠ ŠkolskáDetail
13.10.2021 Ostrava XXV. ročník Přípravný podzimní orientační běh Paseky 2Detail
13.10.2021 Pardubice Liga škol v orientačním běhu – 2. kolo 2021/2022140Studánka Detail
16.10.2021 Hradec u Stříbrné Skalice Rodinné štafety SOBSA57KrškovDetail
24.10.2021 Krasnice Rodinné štafety v orientačním běhu255Krasnice, Bludný kořen 28Detail
26.10.2021 Dolany Kufrování pro ZŠ Dolany75Dolany hřištěDetail
27.10.2021 Nové Město na Moravě Podzimní bloudění s mapou43CihelňákDetail
14.11.2021 Chotýšany Dětská liga - 7. závod64Vápenný vrchDetail
18.11.2021 Vimperk Den s OB ve Vimperku19Vimperk - parkDetail
20.11.2021 Praha Chodov Jarní sprint169HamrákDetail
28.11.2021 Kutná Hora Putování ke všem čertům přes Kutnou Horu756Kutná HoraDetail
02.12.2021 Chotěboř Čertovský závod69Smetanka 2021Detail
12.12.2021 Chýnov Dětská liga - 8. závod52VyvěračkaDetail
18.12.2021 Poděbrady Vá+Noční Orienťák122Kostelní Předměstí Detail
27.12.2021 Krátká Krátecké kufrování13512. Krátecké kufrováníDetail
27.12.2021 Nové Město na Moravě Novoměstské kufrování956. Novoměstské kufrováníDetail
 

Počet přístupů
Celkem: 221340
Týden: 2593