Tréninkový servis

Český svaz orientačních sportů

Host













Akce pro trenéry a rozhodčí

TermínNázevMístoORIS
04.04.2020Workshop: Rozvoj OB regionůBrno, Purkynova 123, budova CEITEC VUT
29.03.2020Workshop: QuickEventZátopkova 100/2, 169 00 Praha 6 – Břevnov; místnost 209
21.03.2020Přednáška: Nebezpečí dopingu - Mgr. PolákHradec Králové
21.03.2020Seminář pořadatelů závodů sekce OB 2020ZŠ Milady Horákové, Milady Horákové 258/50, Hradec Králové
15.03.2020Workshop pro trenéry: Strava, sportovní výkon a psychologie (Praha)Strahov, Praha
14.03.2020Workshop pro trenéry: Strava, sportovní výkon a psychologie (Brno)ZŠ Kotlářská, Brno
14.03.2020Školení rozhodčích OB 3. třídyOstrava, Antonína Brože 3124/2
13.03.2020Školení trenérů OB 3. třídyŠternberk
22.02.2020Školení rozhodčích OB 2. třídyAC Moravská Slavia Brno, Vojtova 12c
22.02.2020Školení rozhodčích OB 3. třídyHradec Králové - ZŠ M. Horákové
14.02.2020Školení rozhodčích OB 3. třídyTeplice
14.02.2020Školení rozhodčích OB 3. třídyMariánské Lázně, Plzeňská 7 - areál TJ Lokomotiva
07.02.2020Školení trenérů OB 3. třídyÚvaly, sportovní hala
01.02.2020Školení trenérů OB 3. třídyTeplice
25.01.2020Školení rozhodčích OB 3. třídyBrno
23.11.2019O-Gala 2019Eurocentrum Jablonec
22.11.2019Metodický seminář trenérů a rozhodčíchJablonec nad Nisou
08.11.2019Školení začínajících kartografůZderaz
02.11.2019Seminář OCAD- pokročilíPraha
13.10.2019Seminář OCAD- pokročilíBrno
12.10.2019Seminář OCAD- začátečníciChrastava
15.09.2019Výběrové řízení na R1 do roku 2021 
03.08.2019YO!campOldřichov v Hájích
29.03.2019Školení rozhodčích 3. třídyŽlutá ponorka, Turnov
23.03.2019Seminář pořadatelů a rozhodčích sekce OB 
15.03.2019Školení trenérů 2. třídy orientační sporty (licence)Vyšší odborná škola ČUS s.r.o., Vaníčkova 6/100, Praha 6, 160 17, Velká učebna – Aula
02.03.2019Školení rozhodčích 3. třídyBrno, ZŠ Kotlářská 4
01.03.2019Školení trenérů 3. třídyBrno, ZŠ Kotlářská 4
16.02.2019Školení rozhodčích 2. třídyHradec Králové
16.02.2019Školení trenérů 3. třídyHrádek nad Nisou, sportovní centrum North Point
15.02.2019Školení trenérů 3. třídyHradec Králové
26.01.2019Školení rozhodčí OB 3. třídyPraha Strahov budova ČUS
12.01.2019Školení rozhodčích 3. třídyOlomouc, Dlouhá 22
01.12.2018Školení rozhodčích R3Vracov, Dům dětí a mládeže
24.11.2018O-Gala 2018 PlzeňKreativní zóna DEPO2015, Plzeň
23.11.2018Metodický seminář trenérů a rozhodčíchStřední průmyslová škola elektrotechnická, Koterovská 828/85, Plzeň
09.11.2018Školení začínajících kartografůZderaz, rekreační středisko Renospond
15.09.2018Výběrové řízení na přidělení kvalifikace R1 2019-20 
09.03.2018Školení rozhodčích R3Tři Studně, Turistická ubytovna Duha
03.03.2018Školení trenérů T3Praha Strahov budova ČUS
24.02.2018Školení rozhodčích R3Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o., Antonína Brože 3124/2,700 30, Ostrava, Zábřeh
23.02.2018Školení trenérů T3Pardubice, PKO ČUS
10.02.2018Školení rozhodčích R3Hradec Králové
09.02.2018Workshop Příprava mapových podkladůPension Školka, Léskové 548, 756 06 Velké Karlovice
09.02.2018Školení trenérů T3Šternberk, Dům dětí a mládeže Opavská 14
26.01.2018Školení rozhodčích R3 
06.01.2018Školení rozhodčích R3Chata Živec
01.01.2018SC vebr-sport - interni 2018 
02.12.2017O-Gala 2017Luhačovice - KD Elektra
24.11.2017Metodický seminář sekce OBŠternberk, Hotel M - Čechova 112/11
17.11.2017Školení začínajících kartografůZderaz, rekreační středisko Renospond
04.11.2017Konference k přípravě mládeže v sekci OBHradec Králové
10.09.2017Výběrové řízení na přidělení kvalifikace R1 2018-19 
17.07.2017Školení trenérů sekce OB 3. třídy (T3)Jablonec nad Nisou
28.01.2017Školení R2Hradec Králové
20.01.2017Školení trenérů 3. třídyLibuň, pension Bílý dům
14.01.2017Školení trenérů a rozhodčích OB T3, R3VŠCHT, konferenční centrum Sázava, Chemická 952, Praha 4
03.12.2016O´Gala 2016Ústí nad Orlicí - Kulturní dům
25.11.2016Metodický seminář sekce OBŠternberk, SOŠ lesnická a strojírenská, Opavská 8
11.11.2016Školení začínajících kartografůZderaz, rekreační středisko Renospond
28.10.2016Školení trenérů sekce OB 3. třídy (T3)Vracov, DDM Sokolská
16.09.2016Výběrové řízení R1 2017-2018 
02.04.2016WORKSHOP - tvorba mapových tréninků v OCADuHranice na Moravě, ZŠ Struhlovsko (GPS: 49.5523286N, 17.7278392E )
05.03.2016Školení trenérů OB 3. třídyMariánské Lázně
04.03.2016Školení trenérů OB 3. třídyŠternberk, Penzion Na Kiosku
19.02.2016Školení trenérů 2. třídy 
13.02.2016Školení R3Hradec Králové
22.01.2016Školení trenérů OB 3. třídyhotel Velký Semerink
28.11.2015O-Gala 2015Luhačovice - KD Elektra
13.11.2015Metodický seminář sekce OBŠternberk, SOŠ lesnická a strojírenská, Opavská 8
06.11.2015Školení začínajících kartografůZderaz, rekreační středisko Renospond
14.09.2015Výběrové řízení R1 2016-17 
07.02.2015Školení R2Hradec Králové - ZŠ M. Horákové
05.12.2014O-galaBrno, hotel Voroněž
21.11.2014Metodický seminář sekce OBŠternberk, SOŠ lesnická a strojírenská, Opavská 8
23.-25.11.2012Metodický seminář sekce OBKouty
Počet přístupů
Celkem: 477982
Týden: 2373