Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links

Kontakt Tomáš Doležel

Počet účastníků 85
Mapa V Rybníčkách

Hodnocení Tomáše Doležela:
Závod probíhal dopoledne i odpoledne. Start byl dle příchodu pro rozložení startovních časů byla vytvořena startovní listina, kde si účastníci pouze vyplnili orientační startovní čas. Závod proběhl za teplého dne. Teploty se pohybovaly kolem 25 °C. Během závodu prošli dva prudké lijáky. Běželo se na rozšířené mapě, kde jsme se snažili využít především nové části mapy. Mapa byla vytištěna na voděodolném papíru pretex.
Pro závod byly připraveno pět tratě různé obtížnosti. Pro nejmenší byla trať vyznačena fáborky, kterou mohli běžet samostatně nebo s doprovodem. Běželo se za pomoci elektronického ražení kontrol SI. Pro účastníky mimo OB bylo možno čip zapůjčit bezplatně.